Prijava

Svima su nam ispod radara ove sezone Netsi. Vrlo mlad, drčan sastav, sa iskusnim Kerolom, korektnim trenerom... onaj Letonac Kurucs jako zanimljiv igrač. 7. Su na istoku, idu na luzerski toronto... može biti svasta

I Harisa ovog sto je osvojio natjecanje u trojkama

Јес', фино се Бруклин извукао из гована.... И Динвиди је један фин играч, можда највећи конкурент Вилијамсу за шестог играча....

Ne pratim je l ovo golden stejt igra sa igračima pozvanim iz razvojne lige i sa njih 3 ipo u rotaciji ili se Dalasovci nešto razgoropadili? Trenutno je 90:56 za Dalas

Šta uradi Džeremi Lemb lolo

Jbt al je pukla noga na pola Nurkiću.

још му судија дебилко пређе преко ноге страшно

jel mma zakljucan?

mislim da je ona fora kada se samo od sebe zakljuca.2 posta u isto vreme.hteo sam za konora da okacim

Video sam sliku a tek sad skupio muda da pogledam video na sekundu.

Ovo je povreda koja mu verovatno i završava karijeru jbt.

https://youtu.be/eWRyIRNvwwU

Ne zavrsava. Nisu ovo ligamenti ni koljeno, pa paul george gore prosao pa se vratio. Sudiji jebem mamu. Vratice se Nurk !!

Portland baš balijska ekipa, šteta, jer je Lilard vrlo vrlo jaka lobanja i nije pička da ide u supertimove. Samo, Kanter je Gülenov vojnik, a Nurk srbomrzački erdoganovac, ne znam kako to funkcioniše van terena.

Sve na stranu, i za najgoreg baliju ne volim da polomi nogu, i NBA mora da shvati da je 82 tekme PREVIŠE.

Danas kreće plejof, baš mi se nekako gleda.

Da vidimo da l će Bobiška večeras da zaigra.

San Antonio - Denver 4:1

To je moja prognoza.

Ko se dobro bakće sa reditom i strimovima, nek baci link za filadelfiju. Krece za 20 min.

Opaa, samo Voriorsi pobedili kući. Ostali favoriti nakantani.