Prijava

Kakav sujetni seronja je bo te!

Ko je bre ovaj sto je napisao hou-gsw? Hahaha druze zasto otpisujes brata sweet lou-a koji kara dve devojke i gsw pride i onog mentola herela koji odjednom poceo da igra kosarku ko onomad lin

To je Zapata, možda ga nisi prepoznao

Od zapatu branim se sas tatu :D

Šta radi kevin u prvom poluvremenu sunce ti jebem.

Pseto se pojavi posle 3 meseca i izmaleriše Lu Vilijamsa samo tako. Lol

Večeras imao šut 3-21, najgore u karijeri ikada. Haha

Pseto, dobrodošao nazad.

Elem, poštujem ja Sweet Lou-a, ali previše su tanki Klipersi. Ove 2 dobijene tekme su čak i više od maksimalnog.

Lako je Durantuli da se iživljava kada protivnički trener mora da misli i isto vreme i o odbrani nad Karijem, Klejom... imam teoriju da je ona inicijalna oklahoma iz 2011-2012 čoukerska: Rasel, čouk svake godine. Brada, ako uzme jednu tekmu sada Gsw-u biće super. I Djurent, ako pređe u Nikse, pa čak i da mu dovedu Zajona... da on sam bude vođa ekipe, biće čouk.

Zato ga i zovu Kevin zmija po mrežama, mada svako normalan bi pobego od one budaletine što juri tripl- dablove. Al nisi druže morao bas u GSW da bežiš.

Rec dve o Kazinsu: ti si pička ne vrediš za pičku vode.

Rec dve o Jokari: jokaro igraš sa budućim prospektima KK CZ Fmp ako krimos Ćoki nastavi da hara. Beži odatle, sa te planinčuge odvratne.

A za repku nemoj da igraš, reprezentativna košarka je za decu, dokone babe i ljude niske platežne moći.

Janis antetokounmpo najveci jebac sig

Joj kad dodje zion prehajpovani debeljuca pa mu janis stavi jaja na celo

Dal da navijam za brata kavaija ili ortake dzimija i bobana?

Trenutno u PO ima 4 lika koja gotivim i svi su na istoku, nabrojao ove gore i janis naravno. Izbacise mi spirit animal svit lua pu

Jokari se stegla mudašca u zadnjoj četvrtini, 4-5 promaśaja za redom.

Imali 13 poena prednosti na poćetku 4 četvrtine, evo sad ih stigao San Antonio. Ušla voda u uši, gube ovo ako ovako nastave.

Pobediše, nerviram se ko Zvezdu da gledam jbt.

Denver - tanak kurac pun govana

4 1 za portland la ga no

dusan1001
4 1 za portland la ga no

Cenim tvoje košarkaško znanje, te me čudi što pušiš kurac decxko?

Toronto-Fila najnebitnija serija, jer ko god tu dobije gubi od BOS/MIL a ta serija ide u 7.

Denver... nema šta da traži, ovo je Dame time.

Hjuston možda čak i sweep popiće