НБА

  1. sta, tipa klivlend da dodje u finale, pobedio bi denver, al ne moze jer ga svi drugi tovare?

    ne ide to bas tako jbg. jeste donekle, ali stvari postaju dosta drugacije kad krenu ulozi da rastu.

  2. Pa ja verujem da jeste tako, jednostavno imaš timove koji su tako sastavljeni da sve konjušareve slabosti iskoriste maksimalno. Isto kao što tipa kad Denver igra protiv Orlanda Vendel Karter Jr. postane Olajdžuvon protiv konjušara. A to je Orlando koji tavori na dnu istoka. Klivlend će uvek da razbija jokićevu nepostojeću odbranu u reketu, ali to ne može da radi sa milvokijem, sa filadelfijom, sa bostonom itd itd.

  3. e da i da kažem za dnevnik samo

    Gordone brate mili voli te tvoj brat ali ajde malo ta slobodna bacanja jebem mu mater pa na šta ovo liči sram te bilo barabo jedna

  4. klivlend i orlando na 90% pobede denver na 50%.

    klivlend i orlando na 100% duvaju od denvera na 100%

    u tome je fora sa regularnom sezonom i nba, sto mislim da ne kazuje puno. kaze nesto naravno, al mora se gleda preko 50 utakmica a ne preko jedne.

  5. Nije klivlend bio na 90% sinoć nikako, nije im igrao Mičel, jedino ako pričaš o nekom voljnom momentu ili nešto, ali to je uvek tako jer denver igra letargično i onda se ti uslovno rečeno 'slabi' timovi popale da pobede šampiona ili štagod. Ne volim da posmatram regularnu sezonu tako kao ti, vrlo brzo to može da preraste u nekih 10+ vezanih poraza i onda se plasman u plejof ugrozi.

  6. svi igraju letargicno, mnogo utakmica. igraju i slabi, al kad naidju na jakog oni rese tad da se popale.

    tako da jebem li ga, denver izgleda kao da uglavnom pobedjuje i sa 50% bola u kurcu, tako da bukvalno do tih 10 povezanih poraza nema sta mnogo gledati.

    tipa izgube jednu, dve, pa vidis da zapnu, pobede naredne 5, to ti je otprilike profil sampionskog tima u NBA.

    ne znam koji su bili bas jebeno ubedljivi tokom sezone, onda i u plejofu, to je nivo bulsa 90tih, gsw onomad i slicno.
    mozda i denver istera to, jebem li ga, mada mi ne lice na takav tim.

  7. ono, premijer liga, izgubi city od brnlija, odma nedelju dana novinari, sta je poslo naopako, katastrofa, izgubice ligu zbog ovog, menjaj trenera itditd.

    nba, izgubi sampion od sarlot hornetsa:
    https://youtu.be/6pc0u-iqIDw?t=3

  8. jel vam kasni video na youtubu 5s pre nego sto se pusti i koji ste browser?

    lik provalio da posto su krenuli ovo sa adblokom, ljudi poceli da instaliraju druge browsere osim chroma, i onda namerno ugradili delay ako nije hrom, da izgleda kao da browser sporije radi

  9. meni kasni i u kromu majke im ga spalim
    ali šljaka perfektno ona ublock fora što si mi udelio

  10. svi igraju letargicno

    Mislim da im je ovo serija gostovanja sad. Prva protiv nezgodnog Klivlenda, tek izašli iz aviona, u hotelu nisu dobro spavali jer je šestogodišnji klinac nekog bogatog Rusa digo dževu što nije dobio potkovicu od jednoroga da je nosi u sobu, trčo po hotelu vrištao i mazao govna po zidovima, morali dođu 12 pandura sa puškom za uspavljivanje da ga smire.

  11. Biće drama na zapadu, mnogo timova može da uđe u tih top 8, ko zna šta ćemo sve gledati. Mislim da će Nageci gledati da ostanu zdravi za PO i uzmu jedno od tih prvih šest mesta. Možda se i pojačaju na zimu, ne znam šta mogu da trejduju za čega i na kakve pikove polažu prava.

  12. Nba je za dokone, prove me wrong.

  13. meni kasni i u kromu majke im ga spalim

    da, ako imas adblok ceka 5s pre nego sto pusti video.

  14. Daniel Plainview
    Nba je za dokone, prove me wrong.

    pa jeste šta

    Nfl je za dokone, prove me wrong.

  15. ovo neka nova moda ako ti se ne igra popiješ dve tehničke na brzinu i isključe te

    ripčina rendom retardi koji ste pukli pare da gledate konjušara jedini put u sezoni u detroitu LOL

  16. Kako stoje sada Šmrkljo?

  17. pal aj svi će ripnemo se izbanjamo sad malo

  18. koji ste pukli pare da gledate konjušara jedini put u sezoni u detroitu

    Gledam čet sinoć na lajvstrimu, masa ljudi stavila lovu na Jokića da će ne znam koliko čega da napravi xD Ali da, Mari povređen, Jokića isterali, i još izgubiš od rezervnog tima kod kuće. Retko bačene pare.

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.