НБА

  1. biće dobar denver, ispašće u nekom finalu konferencije. osvojiće dalas/boston/milvoki. i oklahoma će daleko da dogura. filadelfija će klasično da ga ispuši. lejkersi truba, golden stejt neće ni u plej in. poz

  2. možda misli da će da čoukuju u plejofu i nema poverenja u goberta i Kata

  3. Minesota

    moj te smota

    kurčina od ekipe

  4. memfis ladno otpustio loftona, baš me začudilo iskreno.

  5. fatphobia

    uzrujal sam se poprilično iskr

  6. pa brate ako to što je debeo ne da ne smeta nego čak doprinosi njegovoj igri (čovek je krilni centar visok 1.98) ne vidim poentu iskreno, dali mu jednu šansu za godinu dana, čovek ubacio 40 poena i uhvatio 15 skokova, i posle toga nikad više nije igrao i još ga sad otpuste. lofton jede = mrš iz kluba; dža morent unese raketni minobacač u klub = a šta zna dete igra se. kako debilna organizacija, nadam se da će neko pokupiti loftona uskoro

  7. zvezda bi mogla npr LOL

    entoni edwards napunio neku onlifens kuju i tražio da abortira momentalno eno razvlače ga po reditu i twiteru

    kreće pad minesote

    kuja u pitanju https://www.instagram.com/dreampaige/?hl=en
    pullout game weak

  8. treba ovo napuniti, meni bi trebalo nedelju, dve

  9. Šmoklja
    Jako me raduje inače što napokon deluje da pistonsi izgledaju kao dobar tim ali verovatno je to copium jer su igrali protiv sranje timova. Kaningem Duren i Tompson deluju solidno samo da se reše nekako onog ubogog Kilijana Hejza i bog (koji ne postoji) da ih vidi.

    pre mesec dana

    Sturm The Pistons lose and have now dropped 25 straight. The Nets will have an opportunity to hand them a record-tying 26th consecutive loss on Dec. 23, and then set the record with 27 straight on Dec. 26.

    što se razumem ja u ovaj embiej pa to nema

  10. Bog te čuo pa ti se usro u pistonse jbg

  11. Ma brt unakazice ga povrede, kakvo je to telo dametukosita telo

  12. Inace, uzivam u mimovima o Gidiju

  13. ovaj golden stejt procvetao otkad suspendovan orangutan

  14. Stiv Ker kukumavči što konjušar šutirao 18 bacanja šta je pičko sad ti odjednom ne odgovara suđenje a kad se ne svira nijedan faul u napadu za milion blokova u pokretu koje tvoja gamad napravi onda sve ok mrš jebem te u usta pokvarena i mrtva

    a i konjušaru prvi put ikada počnu da jašu jaja sudije i odma mora krene medijska hajka dok embiitch celu karijeru izgradio na iznuđivanju mekanih faulova, nepravda

  15. Breaking news from the Nuggets: "Aaron Gordon suffered lacerations to his face and hand resulting from a dog bite on December 25th. Aaron is in good condition and will remain away from the team while he recovers. Additional updates will be provided as necessary."

    kučkari be like: neće

  16. u jbt, procitah, 21 sav na licu i desna ruka kojom sutira.
    ako mu sjebo neki ligament ker, gg sa karijerom bukvalno. verovatno nije doduse, javili bi do sad.

    uvek mora najlepseg ker da osakati po licu.

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.