НБА

  1. špekuliše se da ga sopstveni ker uapio, ima rotvajlera

    kako seješ tako žanješ gordone kučkaru pogani rani kuče da te ujede

  2. moje lično mišljenje je da svakog kučkara treba sopstveni ker da ujede kako treba makar jednom pa da vide kako je lepo. doduše imam nažalost i ja roda, klasična četveročlana porodica i oni imaju kera kojeg drže u kući. sinu ker skroz razjebo lice, isto kao gorenavedenom gospodinu. to sam saznao kada sam sa starcima otišao u posetu, kako se to odvilo možda dve sedmice pre našeg dolaska. mi upitali šta je s kerom, jesu li ga izrešetali kako i treba, keva žrtve kaže da ker spava u istoj sobi sa sinom kojem je ker jebo majku majčinu i citiram: "ma dobar je on cuko, on ga samo prepo dok je spavo." ja bih iskreno najradije da se 90% mog roda uopšte nikad nije rodilo, ali eto, kasno sada.

  3. ako mu sjebo neki ligament ker, gg sa karijerom bukvalno

    ionako bio ciglar od šutera možda sad krene da pogađa slobodna bacanja LOL

  4. A dobro moze igra odbranu, vata loptu u skoku I kuca, dosta.

  5. ima rotvajlera

    Odvratna rasa, znam devojku kojoj rot umalo nije zakla sina. Ostavila sina kod babe i otisla na posao, baba na sec usla u kuci da nesto uzme i kad se vratila videla dzukelu kako malom pravi konfete od lica. Za razliku od ovog sto je mesni napisao ovi su ovog izresetali ali dzaba druze sad kad je mali unakazen.

    A nema nedelju dana neki strucnjak za pse veli: “znate kojoj rasi pasa mozete verovati 100%? Nijednoj.”, pametnom dosta od ljubimaca samo japanske ribice i rakun

  6. držanje psa je bolest kojom ljudi liječe komplekse i potrebu za socijalizacijom i ljubavlju, kad ih već nijedna osoba ne voli. ultramoderni beograđani se ponose izjavama poput JA VIŠE VOLIM PSE NEGO LJUDE PSI SU BOLJI NEGO LJUDI. pa naravno da su bolji majmunčino nedorasla, bukvalno su genetski modifikovani da te vole, a ti si seronja kog je jako teško voljeti. reddit momenat ali bukvalno.

  7. Kuckari mrs mamu vam jebem

  8. i jebem vam mamu kučkari

  9. umalo da zaboravim, ti divni ljudi sa kojima sam krvno povezan zajedno sa kerom drže i desetak mačaka na malom balkonu (u kombinaciji sa agresivnim kerom izlazi na odlično, ne sumnjam. 100% je ker rastrgao neku mačku, a oni nisu rekli) i neku ticu, kanarinca valjda. inače, sirotinja su koja nema para sami sebe da prehrane, a mogu toliku živinu da redovno hrane i još puštaju kera da divlja po kući i pretvara im decu u hamburger, a ta deca se ni ne bune. kažem deca, odrasli, razumni(?) ljudi.

  10. Galantni kosovac
    Kuckari mrs mamu vam jebem

    mesni narezak
    i jebem vam mamu kučkari

    https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/912/287/ce1.jpg

  11. ti divni ljudi sa kojima sam krvno povezan zajedno sa kerom

    zajedno s kerom

    U kojem ste srodstvu ti i ker?

  12. ker i ja, nikakvom. a tebi sam možda otac.

  13. Ne bi se zakleo da niste u nekom rodu s kerom, mnogo lajete, autore Tesni.

  14. A i Dodik vam samo kosti daje

  15. Mirisao Gordon keru na svežu konjetinu.. pa nek vidi sad gde će opet na letnji raspust da ide

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.