Prijava

Коњушар је пизда по простој логици што ради пиздарске ствари. То што је народ препун лицемерних пизди ништа не мења. Ако си исправна глава, пратиш своје кодексе ради свог достојанства, боли те курац шта раде остали мејмуни. И наравно најебеш у ћивоту.

Po svojoj prilici oko slaninara najvise kmece ubazde koje nisu imale zlatnu priliku u civotu al znaju da se ne bi prodali pa je jokara izneverio u tom kontekstu.

Mada jos vise kmece sto izbegava repku pa je to atak na licnost bukv izdaja. Al jedno zlato na oi bi sve to ispravilo vise ne bi bilo problena pa da proslavimo he he

Slusam pricu pre neki dan, novinarka ima svoju agenciju i radi za kojegoga po narudzbi i cudi se sta joj sve traze ne moze da veruje dokle to sve ide, al uredno uzima novac jbg mora se letovati

И мислиш да због тога нема право за неку другу пизду да каже да је пизда? То ти је само констатовање чињеница. Ко да кажеш да је напољу сад мрак.

ma jok, sto ne bi imao prava. odnosi se na kmecanje zalopojke suze prolivene izneverila nas nasa mvp ubazda

*o besanim neprespavanim nocima da ne pricamo (pizde ljudi na jokaru sto su gledali tekme cele sezone lol)

Nismo mi sad gori narod nego pre, ali imamo mreže i portale, pa smo postali nepodnošljivi. Jedno je kad Mijatović pogodi prečku sa penala pa mu 15 miliona ljudi jebe majku milosnu svako za sebe, a drugo kad ti nekakvi poluljudi pišu "puši kurac konju, pizdo jedna majmunska" kojekude gde to mogu da pročitaju tvoja žena i majka, a danas-sutra i ćerka. Pod kojekakvim instagram i tviter pseudonimima naravno, jer gde ćeš to reći čoveku u lice pa da te zasluženo iznabada.

Jednom rečju Jokara brat (i svi drugi represtativci) treba ostavi porodicu i odmor i rizikuje povredu, da bi ljudi koji ništa nisu stvorili u životu mogli posle da idu i sprdaju Hrvate po jućubu kad se uzme medalja. Ako se pak ne uzme medalje onda opet sledi "puši kurac konju", jer su nesrećni što ne mogu da sprdaju rvate itd. Jednom rečju nadam se da neće igrati, govna smo od ljudi u jako velikoj meri, i ne zaslužujemo bilo šta.

da bi ljudi koji ništa nisu stvorili u životu mogli posle da idu i sprdaju Hrvate po jućubu kad se uzme medalja. Ako se pak ne uzme medalje onda opet sledi "puši kurac konju", jer su nesrećni što ne mogu da sprdaju rvate itd. Jednom rečju nadam se da neće igrati, govna smo od ljudi u jako velikoj meri, i ne zaslužujemo bilo šta.

hahaha, a kao da su oni fazon bolji ili tamo neki drugi dingospowi vrv samo pusti srbi koriste net za izbacivanje frustracija i u tome smo najgori lol (autosovinizam na delu mi smo najgori lol)

jbg zajebano kad imas takvu igracinu a on majndseta kao avg srb

cekam samo djovaxa sta ce uradi kad zavrsi karijeru, ocel se kandidovati za presednika ili makar gradonacelnika. Ili ce ostati "svoj"

Nije bre zajebano, Đoković pre par godina kad nije igrao dobro sprdali smo ga na sve strane, u fazonu pojedi šniclu majmune vidi se na šta ličiš. Posle kad se vratio na vrh opet bio heroj nacije Nolo Srbenda. Fujčina jebena. Takav narod zaslužuje samo patnju i ponižavanje. Čuj da igra za represtaciju, čovek uzme prsten i prvo što gleda sutra na tv-u su Danilović i Đorđević koji kenjaju kako u njihovo vreme (lol) ne bi ni imao mesta u toj represtaciji, e to je bila košarka a ne ovo danas, mekano, ne liči ni na šta...Marš bre u pizdu materinu. Ćelavi nije u stanju više da vodi ni jebenu Kinu, Danilović u NBA bio predmet sprdnje, našao da kenja o najboljem igraču sveta.

nece djovax nikad izdati ne sekiram se ja

Nema koga da izda, nemoš govna izdati Carimire već ljude čestite poštene, a mi nismo uveliko ljudi čestiti pošteni. Nismo ni narod, zapravo, nismo više ni pleme, već skup ljudi koji naseljava izvesnu parcelu zemlje i koji su se dobrano iskvarili u svakom smislu. Nemoš takve da izdaš, jer takvi bi te šutnuli u kanal kraj puta iz čiste obesti, samo da mogu.

Nemoš takve da izdaš, jer takvi bi te šutnuli u kanal kraj puta iz čiste obesti, samo da mogu.

https://www.youtube.com/watch?v=9YvYqqLtM24&ab_channel=MilanSovaSovabar

Darko Miličić kad je za represtaciju dao krv sreću suze i znoj i kad je rekao sve što su ljudi i sami mislili, mi ga odstranili, u fazonu nemoš sine tako da pričaš, nije pristojno. A teo da igra čovek. Sad nam ovi pristojni ne valjaju. Niko nam ne valja.

ko Miličića odstranio? Ja za njega čujem samo "kakav je to lik"

Jebote kakvo zlo u komentarima tamo dole. Ovo treba šerovati na sve strane, da mogu lepo da iščitaju ne samo on već svi potencijalni reprezentativci kolektivno, u svim sportovima. Nadam se da neće igrati, nadam se zapravo da nećemo proći ni tu grupu. Marš bre u pičku materinu, kakve stvari daješ sebi za pravo da pišeš gde stigneš. Ništa ne treba dati ovom narodu.

i ja se nadam da neće igrati jer se tačno vidi da je autošovinista onaj laloški, koji će nam kurac takav, zovite jebenog zagorca. čuješ jebote prevrće očima na pomen svoje zemlje a ti ga braniš. verovatno jer si isti on, nego se vi mrzitelji samih sebe krijete iza "konstruktivnih kritika"

Naravno da će da prevrće očima, kad su u Kini bili peti polovina naroda se ispišavala po njima. Mi smo stvorili tu nenormalnu atmosveru da je "nacionalni dres svetinja". Nije. Da jeste, poštovali bismo ljude koji ga nose, jer su to zaslužili kvalitetom i zalaganjem, žrtvuju trud, vreme i mogućnost da se povrede i sebi unište karijeru, + ko zna šta još jer deca, žene, roditelji, prijatelji...Se razboljevaju, muče i pate, i možda im trebaš baš u vreme tog nekog turnira. Možda već vučeš povredu, možda si u depri jer ti uginuo pas posle 12 godina. No kako god, ako se momci već pojave i daju sve od sebe, a izbaci ih bolja ekipa, red je da im kažeš hvala i čestitaš na trudu, ne da ih pljuješ i omalovažavaš, to rade šupci, paćenici, kompleksaši i govna, što smo u velikoj meri nažalost postali, a za takve ljude niko čestit i normalan neće da igra.

Kakva i kolika muda ima ovaj Dončić, svaka mu čast. Ali što pre toga - Kajri faulira igrača i ovom ispadne lopta u aut, sudije sviraju aut za Minesotu, Dalas traži čelendž i dobiju, jer sudije mogu da preinače samo odluku za koga je aut, ali ne i da sviraju faul koji je preočigledan, jer takva su pravila. Lolčina.

Ali Džamal Kroford što je skontao šta će se desi

https://www.youtube.com/watch?v=4uSJvteDrwY