❆ PETO 3D KUPANJE VUKAJLIJAŠA U KRAGUJEVCU!❆ 23. NOVEMBAR U 19, FONTANA ''ZLATNIK''

  1. ако неко не може да се снађе, нек' тражи број у певете до 19х, оставићу, па нека зове да нас нађе.

  2. Aj ja ću dobučem istu majicu k'o prošli put, da bi me prepoznali lakše lololo.

  3. ja cu da vas gledam preko one kamere kod parka. nemote da sedite na ladan beton.

  4. Pičke, vidim bilo vam lepo, piće i pesma :D Ja prošao pored, išao na BS, pa reko da bacim pogled :stalker mode:

  5. Bilo je vrhunski!
    Dzela 2m 115 KG. Otac je Tipsarevic. Nina gradi mostove. Mala 007 zamalo da zaglavi ispiranje. AleksandarKg pravi hranu u obliku srca za curu, ololo. Mali Sale i Veverica gotiva. Mesalina k'o Kostunica obavestena. A ja... JA JEMEN.

  6. AleksandarKg pravi hranu u obliku srca za curu, ololo.

    јебемукоцку!

    е, добро вече, нема шта! сутра утисци, док се мало саберу, а и док се ја саберем, ллолоол

  7. а и док се ја саберем

    Pretpostavljam da si se na okupljanju oduzeo :D

  8. ал' нисам веров'о да је и типсаревић на вукајлији, брука, е!

  9. Malo mi čudno bilo da razgovaram sa Coom, prvi put ga vidim u životu, ne mogu odmah da krenem da ga nazivam pičkom, a sve me tera da to radim olololo.
    A RALE - DROGA!
    A jebiga, morao sam da odem ranije, iš'o sam po ortaka u Lapovo.

  10. ja,bludni Otac Gavrentije,iliti Tipsarevic,ovim putem se svecano zaklinjem da pivo vise u zivotu necu okusiti.a vi samo nastavite da donosite pivo na okupljanje,pa cete morati da pojedete sva govna koja ste prethodno izasrali.jebem vam majku svima,pocevsi od Hansa Polsijusa,pa na dalje.

  11. pa cete morati da pojedete sva govna koja ste prethodno izasrali.jebem vam majku svima,pocevsi od Hansa Polsijusa,pa na dalje.

    Ovo sam definisao!!1!

  12. Gavrentije, nisi u kondiciji, ti si pop-sportista, ali ima vremena, ne brini.

  13. Dajte slike dusmani!1!!

  14. Dzela je pricao malo, ali svaka mu je kao u Njegosa.
    Mesalina je bila sinoc? xD

  15. Mesalina je bila sinoc? xD

    Dosla posle. Niste vi bili tu. Jbg. nema odabrane za vas.

  16. Messalina se kolko mi rekoše zapila neđe u kafani, ali je verovatno posle došla. Pu, nema odabrane za mene. Jebežga.

  17. ne lobirajte, ionako smo na losem glasu :)

  18. ne lobirajte, ionako smo na losem glasu :)

    Samo sam hteo da pitam koliko moze da razvije? xD

  19. Ajde što sam Kragujevčanin, nego sam sa Male Vage. De može grđe da bude, i koji lošiji glas može da me bije? :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.