❆ PETO 3D KUPANJE VUKAJLIJAŠA U KRAGUJEVCU!❆ 23. NOVEMBAR U 19, FONTANA ''ZLATNIK''

  1. nači, ja bih bio jedini sa skoro 3 banke?
    možda i navratim, pošto mi je zet u bolnici tamo kod vas, pa ako budem imo vremena...
    EDIT: e đoka moj malo, ovo tek uveče, neću da budem tolko dugo u kg, jebiga.

  2. Manijace, kad ces biti u KG? Mozemo se videt', eto reda radi. Cisto da upoznam jos nekog. Javi se ako hoces.

  3. cika Mile kad dodje iz belog sveta, vodi kod Ducica - siroko :) i 5 keta ili nijedan. jedan - necu!

  4. рифреш!
    сутра вас чекам у петнез до осам испред парка онде, да нађемо неку клупицу празну, да се не испалимо.

  5. Што :( не :( идете :( на :( базене :( ? :(

  6. A možda da se ode u pola 8, jerbo je Bs gore u hali park, svi će da cirkaju u parku pre koncerta.

  7. ispale nek se jave odmah,da ne stojimo cekajuci bzv.

  8. рец'те ми само, алкохол купујемо пре но што се нађемо, ил' то може после, да скупимо кинту, па да оде неко?

  9. ići ćemo naizmenično,kao i prošli put, da nam se ne greje.imam samo još jedno pitanjce,nalazimo se na ulazu u park,ili na stanici kao i prošli put?

  10. Ti donosiš sve lololo.
    Ja ću da dođem da se upoznam sa ljudima i to je to, ne mogu da ostanem duže jebiga...

  11. Kako cu da znam ko ste vi olololo? Ne znam ni kako izgledate.

  12. Ostavite mi u peveteu neki mobilni, da vas nadjem nekako. Ako nesto krene po zlu. Ae pa tako.

  13. Imaš slike na nekoj od prvih stranica.

  14. Jes' stvarno, kako da vas prepoznam ako dođem? 'Oće neko da nosi nešto upečatljivo, tipa ružu? i gde ćete biti, na nekoj od klupica u parku, m? ne znam kad ću naići pa zato pitam.

  15. Ja cu nositi trobojnu kosulju, farmerice, plave starke. Duga kosa. Kuloca izbija iz mene. Ako neko hoce fon, neka se javi u pevete.

  16. Kada budete ispred ulaza, pusite ovu pesmu na fonuhttp://www.youtube.com/watch?v=gsA5fNCV1wQ

  17. Ništa lakše nego raspoznati vukajlijaše na okupljanju - samo tražiš gomilu ljudi koja ni po čemu nije međusobno slična...

  18. ne zaboravite praviti fotke, da znam s kime pričam ubuduće :)

  19. Jes da je tako lako naći, večeras je koncert Beogradskog Sindikata na vrhu tog parka, biće mnogo ljudi.

  20. E da, ja ću nositi origami ždralove u ruci kao znak raspoznavanja :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.