Prijava

nisam znao za to, inače ne bih pravio ovu novu :)

Манијак
volim lepo malo žensko stoplao. da ga pipkam, gnjavim,masiram,mazim...uh! nekad mi dođe da ga pojedem čak.
-------
našao stari manijakov, a maloprije nešto 3. nama priča :D

to azijatkinje isto dijelim :)

I pali me kad ribe plaču u toku seksa. Uf, čini život'nju od mene.

kada plaču, to mrzim, onda ne znam kako da reagujem :D

Jao bre zmaju...

Манијак
Vidim svi se lože na ženska stopala, kul. Volim ih i ja, čak ih obožavam šta više, al ne drkam nit svršavam na njih. Inače, obožavam sve na ženskom telu, sve mi je to nekako, savršeno 'kreirano'...

Pa ovaj moj stari post što si ga iskopao

Манијак
volim lepo malo žensko stoplao. da ga pipkam, gnjavim,masiram,mazim...uh! nekad mi dođe da ga pojedem čak.

A ovo je tvoje rezonovanje:)

krupovrbaski zmaj
našao stari manijakov, a maloprije nešto 3. nama priča :D

Samo sam rekao da ih obožavam, al ne u fetišarkom smislu, jednostavno ''volim lepo malo žensko stoplao. da ga pipkam, gnjavim,masiram,mazim'', bez seksualnih konotacija, onih na koje se obično misli bre:)

Kifla i šećer
I pali me kad ribe plaču u toku seksa. Uf, čini život'nju od mene.

nikad nijedna nija zaplakala u mom slučaju, obično samo stenju

Jebiga, očito dobro jebeš, ja jebem očajno pa vjerovatno plaču iz očajanja. Probaj, možda ti uspije.

A možda ti bolje jebeš, a ja prosečno, 'nako, standardica:)

Jebiga, očito dobro jebeš, ja jebem očajno pa vjerovatno plaču iz očajanja. Probaj, možda ti uspije.
----
možda su i suze radosnice :D

Ma jok, o mom seksualnom (ne)umijeću se pripovijeda naširoko i do pičke dolazim samo zbog toga što mnoge ne vjeruju da neko može toliko očajno jebati pa se eksperimentalno podmeću. Jebiga, neko na žvaku, neko na ljepotu, neko na kola a ja vako....

Кожа, кожне панталоне и тако то. Не у фазону БДСМ, него једноставно кад је девојка обучена у кожу, мада ништа специјално. Који је курац са фут фетишом? Озбиљно се ложите на то да вам девојка дрка стопалима и да јој масирате стопала?
Е да, и ово зна да буде кул, додуше у некој другој боји, имам трип да ти само даје наговештај ногу (слична ствар са оним, оно што је лако доступно није толико интересантно, лоло). Те шире панталоне.
http://fashionchoice.org/wp-content/uploads/2012/04/Wide-Leg-Pants-gossip-girl-paris-dress-img-6-247x483.jpg

И глас, мада се то не може назвати фетишом. Иритира ме кад девојка нема леп глас.

И трве хипстерке готивим. Не оне зиљавуше које се труде да буду хипстерке, него оне које никад неће рећи, нити било којим гестом показати да су хипстерке, али имају ту неку особину која вуче на хипстеризам. Ако ме разумете шта хоћу да кажем. Значи, да буде јебено различита (не у смислу неког деформитета, типа инвертоване рука и нога или три ока, него као карактерна особина).

ЕДИТ: Али ништа од овога није ни приближно јако да оде у домен фетиша.

И трве хипстерке готивим. Не оне зиљавуше које се труде да буду хипстерке, него оне које никад неће рећи, нити било којим гестом показати да су хипстерке, али имају ту неку особину која вуче на хипстеризам. Ако ме разумете шта хоћу да кажем. Значи, да буде јебено различита (не у смислу неког деформитета, типа инвертоване рука и нога или три ока, него као карактерна особина)
----------

razumijem to.

Gnjecanje je moj.

Moj je da pridrzavam muskima dok pike i da se igram sa onim mlazom.

volim da golim rukama istiskam život iz nedužne i slabašne jedinke i osetim kako puls na vratnoj arteriji usporava dok se krv lagano zgrušava a telo bori da dođe do kisika ali avaj bezuspešno i taj pogled u suznim očima u kojima postepeno pucaju kapilari dok se grkljan drobi pod stiskom šake mi pričinjava golicanje u preponskom regionu

a volim i kad ženskinja ima šiške i mali nos, bolest jedna

ahhahahaahahahhahahahahaahahahahah