Prijava

brate koji off topici :))) sve neki latentni nimfomani jeeee.....

A da se ja bacim na posao?

Paaaaa, trčanje me prilično lepo uspava, mada mene obično oko pet budi pas da ga izbacim u dvorište da vrši nuždu. Al' kada mene udari nesanica nii bacanje ne može, čak ni ako napravim homerun...

A da se ja bacim na posao?

probao sam da se uspavam slusajuci pink music..........ne ide :))))

Ako baš ne mogu da zaspim, a moram bar malko da se odmorim, legnem, stavim sluške, pustim neki tripoznu muziku, tipa Dorse, stavim mozak u ler, i opušteno. Nekako me odmori.
...ili zamišljam Lakijevu teretanu, šta će sve da stavi unutra, koliko će love za zaradi...
:D

Pocetkom godine sam otkrila da me tai-chi vezbe smiruju,relaxiraju i uspavaju ko bebu.Inace sam zbog nesanice bila nervozna ko kera,a sad..da ne verujes!
Preporucujem svakom,od srca!

Ja pijem topli čaj, odvikao sam se od trčanja. Prešao sam na sklekove.

Trening pred spavanje, odvikao sam se od sklekova, prešao sam na opterećenja. A može i instrumental soundtrack iz omiljene serije "Berserk".

hahah... Lestat. Ja radim bilo šta, sem yoge i pijenja kafe (yoga je štetnija po san).

ovo je glupo. popijte čaj od kamilice.
ja imam pravi problem, kako da ne spavam? npr.. imam da učim sve i svašta, a glava mi pada na sto i spaaava mi se.

I ti učiš noću? Ja ne mogu u toku dana da se skoncentrišem.

daklem.. buđenje.

ja bih preko dana, ali nemam vremena xD a i lakše mi je da učim uveče kada je tiho :)

Ja učim samo noću... Džezva puna kafe, i cigarete...
Pa onda ujutro kada krenem na fax popijem guaranu pre nastave, pa na pauzi odem na kafu u obližnji pub.

ja spavam na predavanjima.. ranije sam na casovima ali život ide dalje...

Ja kad bi da spavam a ne da mi se, počnem da čitam Sevastove definicije i... Ne, čekaj, od toga dobijem proliv. Znači, mne kad se spava a tol'ko sam umoran da ne mogu oči da sklopim, ja dođem na Vukajliju, otvorim ovu temu i zaspem s osmijehom na usnama, kad sve vidim kakvih sve budala ima... Jedino Euglena pametno radi ponekad, mazi mačora...

Koristim neke od sleecih metoda, zavisno od situacije!

1- Celtova i Surovljeva metoda aka bacanje
2- Blejanje za kompom ili pred tv-om dok mi se oci same ne zatvore
3- Bez gore pomenutih naprava, zmurim i u glavi planiram ceo sutrasnji dan. Znaci od toga sta cu da uradim kad ustanem, sta cu da obucem, sve.
4- Citam neku knjigu, uglavnom neki krimic da me uspava,
5- Pikam PES na fonu (uspeva uvek)

Ljudi, za sve to treba vremena. Najefikasnije je kada se zaletiš glavom o zid. Instant-uspavljivanje.

Ja i zaboravio za ovu temu :)

Pa isto sto i pre,manje vise,mada nemam tih trenutaka tako cesto....