Prijava

I oću opet u Veneciju, kurac, oću da živim u Veneciji dok ne potone!

'Ljeb ti tvoj, kako ti ono može bit' lijepo, kad smrdi k'o sam đavo :D

Portugal, pa sve ostale.

Sao Tome i Principe

A svi zapeli za ove mejnstrim,a ja mislio vuka je istinski hipsteraj.
Logicno da svi hocemo na Kubu i Sejsele..
I ne znam sto svi kukaju za Italijom, za mene je ona go kurac. Al valjda nas privlace razlicite stvari.

Ja cu na svoju listu da dodam Rumuniju. Al ne gradove,jer su ciganija, nego malo unutrasnjost. Bila neka poznanica,pa okacila slike na fejs, jbt stvarno lepa zemlja.

A svi zapeli za ove mejnstrim,a ja mislio vuka je istinski hipsteraj.

Ako ćemo da se gađamo, mene privlači da vidim bliski i srednji istok, ono o čemu piše Zuko Džumhur u "Pismima iz Azije". Al, jebi ga, pola tih stvari je u Avganistanu, pa je putno osiguranje malo preskupo.

Irska, što ću i da uradim za koju godinu.
Meksiko - jes da ih ne volim jer su prljavi, al nekako mi se svidža.

I oću opet u Veneciju, kurac, oću da živim u Veneciji dok ne potone!

A ja 'oću opet u Firencu. Eto, ti u Veneciji, ja u Firenci i mirna Bačka. :) Mada, da budem iskren, mene Venecija nije ni blizu oduševila koliko je Firenca. Čak me ni Rim nije toliko zgranuo. :) Što rekoše prethodno ljudi, sve zemlje.

'Ljeb ti tvoj, kako ti ono može bit' lijepo, kad smrdi k'o sam đavo :D

A kad si ti išla, tj. koje je doba bilo? Ako je bilo leto, mnoooogo si se zajebala. :D Znam zato što je ortak išao pre nego što je išao sa nama na ekskurziju i napričao nam čovek da smrdi k'o nezdravo, a mi kad smo došli - ništa. :) Samo gomila crnaca, pretpostavljam Etiopljana, pokvarila doživljaj. Stvarno katastrofa šta ih je... Mis'im nesam rasista, ali brate...

Vid ove, videli sve živo. Ja ništa osim CG, Madžarske, Hrvatske, Bosne...

Mlad si ti još, polako. :)

Vid ove, videli sve živo. Ja ništa osim CG, Madžarske, Hrvatske, Bosne...

I ja se pridruzujem stavovima da je Firenca najbolja stvar u Zabariji.
A Verona mi go kurac. Ko u Cacak da sam otisao. Cak je Cacak lepsi.

U Veronu kod Romea?

Irsku, Britaniju (pogotovo velški zeleniš), Nju Jork, Italiju, Afriku (subsaharske zemlje, ne ove arapske beduinske)...

Hipster mod on: Lihtenštajn (dvorci pogotovo) i San Marino. Male, planinske i ušuškane, da se izrazim boškojakovljevićevski. Tamo bih išao da živim odma'.

EDIT:

Samo gomila crnaca, pretpostavljam Etiopljana, pokvarila doživljaj. Stvarno katastrofa šta ih je... Mis'im nesam rasista, ali brate...

http://www.notracistbut.com/

Ja Džamejkuuuuuuu.
Al tamo bi mi verovatno sipali nešto u piće, tačnije neka kurava, pa da mi prodaju organe širom sveta za male pare..

ja bih u Trebinje iso...

Samo nemoj 'vamo.

U Veliku Britaniju, čini mi se da bih tamo mogao živjeti.

Ja bih voleo da živim negde gde nema ljudi, možda samo par njih.

Emirate pojedine, Dubai i Abu Dabi zbog moderne arhitekture.
Kinu zbog kulture i arhitekture.
Australiju zbog koralnog grebena.
Havaje i Dominikansku Republiku zbog mora.
Rio, Šangaj, Hong Kong, Moskvu, Pjongjang, Istanbul, Černobilj.
EDIT: I Ohrid.

Kinu zbog kulture

E i ja ovo, bog zna šta oni sve kriju. I voleo bih da vidim kakvi su oni to pravoslavci, pošto ih ima...

Albaniju i Makedoniju. Mrtav sam ozbiljan. Ja te zemlje blago idilicno zamisljam (prirodu, ne vlast i narod)

Прије сам се готивио на Канаду, ал' пошто сам смрзавао гузицу пет година у Русији то сам избацио из оптицаја. Од западних бих обишао Ирску и Португал. Осим тога, већину земаља на Средоземном мору. То бих обишао. А радо бих живио на Новом Зеланду или на Филипинима негдје у пички материној, онако мало одсјеченије од свијета ал' не тотално :)