Prijava

Па много се ,,трудио'' да постане мод, пустите га да ужива у томе.

Kostiću, opusti se :) Što si nervozan uvek?

баш није патишпањ, то што неки од нас можда и оду куда су наумили уопште не значи да је патишпањ

Ne mislim na to, nego brate, koncept same teme. Napišite zemlje koje bi voleli da posetite? Daj...

Па много се ,,трудио'' да постане мод, пустите га да ужива у томе.

Kakve to veze ima sa ovim? Jesam zaključao temu? Jesam banovao otvarača? Koji k'?

Što si nervozan uvek?

Ko mor' nervozan? :)

U ovom trenutku najviše Kubu, video sam neke reportaže te mi se veoma dopala. Od ostalih sve sem Albanije, i nekih zajebanih zemalja iz kojih mogu da se vratim u delovima ili sa manje organa nego što imam sad. ;-)

Kakve to veze ima sa ovim? Jesam zaključao temu? Jesam banovao otvarača? Koji k'?

Колико људи је бановано због спема?

Мада се слажем око концепта. Истини за вољу, нигде не пише напиши или наброј, но са друге стране и не пише опиши. Е сад, зашто по аутоматизму идемо ка набрајању, без описа, је друго питање.

Но што се теме тиче, Куба, заборавих је!
Једна од ретких земаља у којој практично нема расизма - а и никад се није борила против истог казнама и сл. Један колега је живео тамо па ми је преносио утиске. Стварно живе у беди по неким питањима - много куће је без стакла на прозорима. Но сви имају право на школовање и здравствену заштиту, и ретки су они којима тај систем смета. Ваљда су зато стално насмејани...

Volio bih da posjetim Srbiju. Nisam dugo bio. Od ostalih, Finsku, da vidim kakva sve drla živi tamo.

Indija(i šri lanka, kacam već tu), island, rusija, egipat.

а борко, је л истина да тамо и сиду лече колико им је добро здравство или је то само пропаганда?

Jebeni Irak. Da vidim u čemu je fora.

Отприлике. Уђеш, кажеш - није ми добро, и одмах те прегледају и пруже помоћ, нема чекања и сл глупости. Деценијама у назад имају мању стопу морталитета мајки и одојчади од САДа, а често и од других високо развијених земаља, тиме се обавезно хвале.Имају животни век у просеку скоро 80 година. Лекара има свуда, нема редова, али често имају несташица лекова.

Meni su pričali anegdotu za nekog lika što je išao malo da lunja po obali i kaže: sreo ribara bez cipela, u prnjama i iscepanog, kako krpi mreže - okrene se i nasmeje mu se, a u glavi sve i jedan zdrav zub. Pitao ga kako je sačuvao zube, a on mu kaže da je kod njih zakonska obaveza da svi idu kod zubara i lekara redovno i da je sve džabe.

Nema više Fidela, sad će ameri da ih sjebu za tri godine...

Eh, da, voleo bih da odem na Novi Zeland da mi Maori urade plemensku tetovažu školjkom preko lica, ali imam fobiju od aviona i brodova (zato mi je nik bio Antej) pa mi se to nikad neće ispuniti...

Nema više Fidela, sad će ameri da ih sjebu za tri godine...

Па да :(

Ukrajina - Pripjat, Hong Kong, Singapur.
Pripjat jer izvanredno izgleda i voleo bih da osetim atmosferu propadanja, kako je za 20 godina nesto bez ljudi vec pocelo da ,,postaje'' priroda. Sto se tice Hong Konga i Singapura cisto da vidim kako izgleda kada se toliko ljudi nabije na malom prostoru koji je super uredjen i odradjen.

Aj se opkladimo da cu pre ja da riknem nego Fidel.
Sto se tice njihove medicine,verujte mi kad vam kazem da je to najrazvijenija medicina na svetu. Fidel je sa 50 i nesto godina dobio rak, i gle cuda sad ga nema.
Uostalom, ko jos veruje u pricu da lek za rak nije izmisljen. Izmisljen je,samo mu je zabranjeno distribuiranje sirokim narodnim masama. Uspeli smo da kloniramo coveka,al satro ne mozemo par mutiranih celija da odstranimo..

Ja sam inace opsednut Kubom. Kad budem otisao, obici cu je uzduz i popreko. Bitno je napomenuti da veci deo nje nije uopste reprezentativan. To su naselja koja podsecaju na nase cigane.. Al ono sto mi se najvise dopada je njihov duh. Niko od njih ti nece kukati o tome kako nemaju para i slicno. Oni nemaju,al su navikli da nemaju. Njima je zivot 3 obroka dnevno, tompus i muzika.

A verovatno si čitao i izjavu Bate Živojinovića da su mu na Kubi rekli kako lekove za rak dobijaju iz Srbije. Mesec dana posle te izjave je Torlak objavio kako će za 6 meseci imati spremnu vakcinu za neke forme raka...

Jbt zaboravio sam na Maldive
Sastoji se od 1200 ostrvaca od kojih se preko 200 ne koristi. Temperatura nikad ne spada ispod 24 stepena a ne raste vise od 33 stepena.
http://img853.imageshack.us/img853/7231/86125062.jpg
http://img703.imageshack.us/img703/8849/29393929.jpg

Pripjat

Ponesi olovne gaće, što je sigurno - sigurno.

Voleo bi i na Okinavu da svratim, čujem da im je ova rakija sa zmijom odlična.
http://awomanreading.files.wordpress.com/2010/08/habu-sake21.jpg

Bruce
A verovatno si čitao i izjavu Bate Živojinovića da su mu na Kubi rekli kako lekove za rak dobijaju iz Srbije. Mesec dana posle te izjave je Torlak objavio kako će za 6 meseci imati spremnu vakcinu za neke forme raka...

Nisam znao za ovo. AL znam da je isao na Kubu i tamo dobio "misterioznu" vakcinu.

Ne tvrdim da je istina, samo navodim šta sam čuo - navodno se kod nas prave te vakcine, pa onda izvoze u Albaniju, a odande prodaju na crnom tržištu... kakav nam je bio Tomica, ne čudi me ni malo...