Prijava

Ја једини за Монголију и Таџикистан. Хахаха.
http://youtu.be/pWRhZ48npjE

Kad sam bio mali sanjao sam Francusku i oduvek želeo da odem tamo,ali vremenom shvatio da je to jedna vukoje*ina i da ne bi otišao tamo i da mi plate.
BELORUSIJU bi voleo da posetim i da se uverim da li je stvarno to jedina država u Evropi koja nije dozvolila Zapadnim kompanijama da haraju njihovom državom.Zapadni mediji su skroz odsečeni od Belorusije.Belorusi ne rmbače za 100,150 e u stranim kompanijama u njihovoj državi (ko Poljaci,Ukrajinci i mi svi komplet sa Balkana).A imaju i dobru prirodu i znamenja.
HOLANDIJA
Voleo bih da je opet podsetim ... jes da smara kiša ali nekako se osećaš dečije kad si u toj državi i naravno gledaš neverovatnu lepotu oko sebe.Sve okićeno,sve sredjeno cakum-pakum.
KINA
samo zbog kineskog zida ... voleo bih da ga pretrčim
ARUBA
Tamo je raj

јој, ја имам шансу да запалим у Јапан на стручно усавршавање крајем године, на саму помисао ми срце заигра, целих месец дана, сви трошкови плаћени + дневница

Island, Japan i Kuba

Peru i Mehiko
Njujork i San Francisko
pola Evrope, da ne nabrajam.
Petrograd, Moskva i Vladivostok

krecem uskoro, da se zna.

Ja bi volo da posetim drevni Japan, onaj sa japancima u kimonima kako šetaju naokolo sa katanama oko pasa i piju sake u kafančugi, tamo gde ti odseku mali prst na levoj ruci ako okaljaš obraz samuraja, gde su se ljudi samoubijali jer nisu mogli da trpe neku određenu sramotu itd.. Fascinantni su mi ti drevni Japanci.
Ovi današnji što prodaju bubreg za IPad su pičke.

а Курдистан ништа, а? ил си био већ?

а Курдистан ништа, а? ил си био већ?

Nešto mi se ne ulazi više u te neke "kopnene zone bezbednosti"... Preferiram ove kulične zemlje. :-)

Amerika. LA konkretno... Ne znam, od malena me privlači Amerika iz filmova, i znam da je ludnica tamo.

Ja bi voleo da odem na Novi Zeland, tamo žive Hobiti. Osim toga na Aljasku, da u miru i tišini ispiram zlato jedno godinu dana, ne zbog zlata već zbog mira i tišine.

Koi патишпањ od teme.

ja bih srbiju da posetim

Engleska mi je oduvek bila želja. Ali sad, to je ono, klasika. A od ovako nekih egzotičnijih zemalja, kontam da bih i ja zapalio za neku Mongoliju ili Kazahstan, pa pecam ribu u 3 pičke materine sa dedama od 120 godina, ili da se uzverem uz neku planinu i ričem kao stoka odatle. Sve u cilju duševnog odmora.

Treset i Humus su do jaja, od organskih. A ovako, pesak i šljunak su valjda okej.

што спемујеш младићу?

StefanKostić
Treset i Humus su do jaja, od organskih. A ovako, pesak i šljunak su valjda okej.

Nije smešno

Био сам у Русији, али на југу, а сад бих радо ишао опет, али северније - Петроград, и да се провозам возом од Москве до Владивостока. Из неког разога Москва ме уопште не привлачи.

Јереван, главни град Јерменије, и да видим Арарат. Тотално луда нација, невероватна арихтектура. Последња хришћанска нација пре ислама. Али свакако се не бих тамо усудио да одем сам.

Аустралија и Нови Зеланд - тотално су изоловани и боле их за било шта. Нетакнута природа.

Мексико, Перу - да видим остатке јужноамеричких племена.

Зајк споменуо Белорусију - нисам знао за то али мислим да би било лепо видети то, ако је заиста тако.

што спемујеш младићу?

Zato što je toliko jebeno патишпањ tema.

баш није патишпањ, то што неки од нас можда и оду куда су наумили уопште не значи да је патишпањ