Prijava

Ja bih se popeo na oblak, i voleo bih da pišam po 12 sati dnevno. Pravo na svinje.

Stvarao bih ogromnu količinu alkohola za mene i ortake, svaki jebeni dan!

verovatno bih pobio sve ljude lolo

Vratio bih se u proslost i uzimo bi LSD zajedno sa Hendrixom

Ja bih otišao u budućnost i dao bih lažnu najavu... nešto tipa da će se svet raspasti ako ne urade to i to :) pa baš da vidim kako bi reagovao narod...

Отишла бих у прошлост и изменила неке ствари. Само неке појединости. Овако ништа. Себична сам :Р ни мир у свету, ни брдо чоколаде за несрећну децу, нита нита...само моја срећа :Р и још неких људи до којих ми је стало..

Učinila bih da se gazirana pića i cigarete više ne proizvode. :)

Otišo bih u budućnost zapisao rezultate utakmica, vratio se u sadašnjost i uplatio tiket.

Oduzeo bi Vučici moći i poništio sve što je napravila...

ja da imam moci, gurao bih svoje defke na naslovnu i onda gledao kako se u komenatrima ljudi pickaraju i raspravljaju "KO BRE GURA OVU BUDALU! MINUS MODOVI JEBEMVASUSTA!"

све бих вас поробио

ja da imam moci, gurao bih svoje defke na naslovnu i onda gledao kako se u komenatrima ljudi pickaraju i raspravljaju "KO BRE GURA OVU BUDALU! MINUS MODOVI JEBEMVASUSTA!"

I nije ti neka fora... :)

Отишла бих у прошлост и изменила неке ствари. Само неке појединости. Овако ништа. Себична сам :Р ни мир у свету, ни брдо чоколаде за несрећну децу, нита нита...само моја срећа :Р и још неких људи до којих ми је стало..

ti si bar iskrena :D

Повећaо бих сeби курац.

lolo al ne da sam mod pa da biram sam sebe. nego onako, iz sjenke, sto bi se ono reklo....ne rusi mi sneska bre!

Ukinuo sve latinoameričke, turske i indijske serije. A glumce i režisere u ludnicu poslao.

Додао бих женама трећу сису.