Prijava

ja da imam moci, gurao bih svoje defke na naslovnu i onda gledao kako se u komenatrima ljudi pickaraju i raspravljaju "KO BRE GURA OVU BUDALU! MINUS MODOVI JEBEMVASUSTA!"

Isto.

Кул скроз ллололо.

ovo Dučeovo najlogičnije do sada - leva ruka, desna ruka, usta u sredinu :)

dobio bih 5 iz matematike i fizike.

Konačno bih izgubio nevinost.

dobio bih 5 iz matematike i fizike.

Има и лакши начин, подмити их. Дај им паре.

ja da imam moci, gurao bih svoje defke na naslovnu i onda gledao kako se u komenatrima ljudi pickaraju i raspravljaju "KO BRE GURA OVU BUDALU! MINUS MODOVI JEBEMVASUSTA!"

Другим речима, постао би Власуљар лолчич

zato i kažem da nije fora :)

Ja imam natprirodne moći - svaki put kad noću idem da pišam svetlo mi se magično upali čim otvorim vrata...

Samo angažuješ Luksa ili još nekoga ko je ovde inženjer da ti ugradi negde malo ispred vrata od kupatila da samo kad dodirneš pod, svetlo se uključi. To mu dođe nešto najbliže toj tvojoj natprirodnoj moći. :) Ja bih uv'o fudbal kao religiju i bila bi naravno politeistička. Odredio bih nekoliko Bogova vrste trve Ronaldo, Ronaldinjo, Zidane, Kantona i raznokakvi još. Kad malo bolje razmislim, za to bi mi samo trebala vlas'. Crkvu ništa ne bih ni pit'o. Štaviše, ukinuo bih istu zbog ispiranja i ono malo mozgova, napravio bih svoju i ćao poz. A od nekih nerealnijih stvari, dokaz'o bih da li postoje ili ne vanzemunci.

Другим речима, постао би Власуљар лолчич

Сад да покушам нешто да закључим, ако је Валсинарб90 можда рођен 1990. године, значи да је прави Бранислав рођен 2009. године (90->09).

А кад бих ја имао неку моћ, контам да бих оздравио укућане од свих болести, и наместио бих да се сви послови сами ураде, да се не муче.
А што се спрдње тиче, контам да би ми телепорт добро дошао. Или неки јебачки ауто.

Učinila bih da se gazirana pića i cigarete više ne proizvode. :)

Čime bi ubila mnogo više ljudi nego što je do sada postojalo žrtvi raka, prozrokovanim cigarama.

Другим речима, постао би Власуљар лолчич

zato i kažem da nije fora :)

ubiste mi zelju...

Otiso bih u buducnost i video rezultate utakmica, onda bih se vratio, dao Dzankiju laznu dojavu a ja odigro na te rezultate i bolo bi me kurac.

Otiso bih u buducnost i video rezultate utakmica, onda bih se vratio, dao Dzankiju laznu dojavu a ja odigro na te rezultate i bolo bi me kurac.

Ајајајајаахахахах! Није лоше!

Otiso bih u buducnost i video rezultate utakmica, onda bih se vratio, dao Dzankiju laznu dojavu a ja odigro na te rezultate i bolo bi me kurac.

Šou s tobom. :)

Otiso bih u buducnost i video rezultate utakmica, onda bih se vratio, dao Dzankiju laznu dojavu a ja odigro na te rezultate i bolo bi me kurac.

Хахаха победа!

Ја бих вратио Шешеља.

ако је Валсинарб90 можда рођен 1990. године, значи да је прави Бранислав рођен 2009. године (90->09).

suva logika, znam da sigurno on prati sva dešavanja na sajtu iz offa, pa tama može da čita i ovo :)

Ja bih LEGALIZOVAO marijanu!

Uz'o bi svu vodu iz Pacifika, izvadio svu so iz nje, posle vratio vodu 'de je i bila, a onda bih napravio najveću solanu na svetu, isto u Tuzli.