Prijava

A meni je najjače što sam počeo oko 5 da ih zajebavam, a jedan lik me provali ou 8 lolololo koji carevi.

Džoni ja sam Bokile,nemoj mene napadati.

Тај лик је са вуке, контам да и нана ог спемује пошто ме неко зове данло, или видра или она.

Ma nema veze i ako se međusobno napadamo, samo nekako u napadu ocrni hrvatsku kao tipa: "Vi u Šibneiku ste svi pederi, a ne ka mi u Splitu, mi volimo gurat sebi hrenovke u senf dok jedemo kobasice" tako nešto lololo

hrvatsku kao tipa: "Vi u Šibneiku ste svi pederi, a ne ka mi u Splitu, mi volimo gurat sebi hrenovke u senf dok jedemo kobasice" tako nešto lololo

Ви у Шибенику сте сви педеру, чуја сам како је брат брату хреновку у сенфару згуро. Бум вам ми Осјечани показали как се јебе чељаде младо.
КОХОРТА ОСИЈЕК

Moram da idem. Nastavite akciju. Pridružiću se opet kasnije. Ispemujte ih do daske.

Moram da napravim fejs definitivno...Kazite kako ste potpisani pa da vas pratim malo.

Skroz ste guba, djećki, mogu samo patit' šta nisu ka' vi, hrenovkari! :)

Ja se potpiso ko Bokile,svi komentari mi pobrisani...

Sad sve iz početka.

Mamu jeb'li svoju, sve komentare mi pobrisali a Đonijeve ostavili. Još će da mu postave sliku kao zaštitni znak stranice, kako je krenulo. :)))

А па има мене онђе! Ја сам Схеикх (не мере на ћетнићком писму, мора латиница) и како ја да видим како су прошле оне што сам ја писо? Не мере да се види зонфић Схеикх - Дефиниције као код нас матер им јебем. Дизвршимо атак и дописменимо драге нам комшије 'рвате. Који Јернеј Копитар које пичке материне...

Mamu jeb'li svoju, sve komentare mi pobrisali a Đonijeve ostavili. Još će da mu postave sliku kao zaštitni znak stranice, kako je krenulo. :)))

Đoni širi granice velike Rvatske lololo