Prijava

kvalitetniji je sadrzaj na tv vikom nego na zargonautu lolol

Nakon žargonauta, pojavila se jedna grupa koja je gotivna za grupno silovanje.
Dobrodošli.
http://www.facebook.com/PodrzimoRaspadSrbije?ref=stream

ПА ЈЕБЕМ ИМ МАТЕР У ПИЧКУ БОЛЕСНИЧКУ СВИМА БАШ! И ПОСЛЕ МЕ НЕКО ПИТА ШТО САМ НАЦИОНАЛИСТА И КАЖЕ МИ ДА САМ ПРИМИТИВАН ЗБОГ ТОГА.
ЈА САМ НАЦИОНАЛИСТА, ОВО СУ БРЕ НАЦИСТИ, ФАШИСТИ И ГЕНОЦИДНЕ НАЦИЈЕ!

Ma ja mislim da sam im istrpao dobro prvih par postova, ali pišem kao da sam hrvat. Dobro, ne znam hrvatski ali sprdnja bre, nemoj to da te nervira. Uvek sam govorio da ne sme da nas nervira kada su oni ispali glupi. Samo se malo priključiš i trpaš. Ako ulazite tamo, a možete da pišete i bez lajkovanja stranice ulazite kao hrvati.

Ја ћу дуђем ко мешавина хрвата и шиптара, ал има да пишем само ћирилицом.

Tinkeru, ti si "žgadiju" definisao?
"Maliker", c,c,c! :))

Ja sam onda kada smo se zaludeli napravila nalog i napisala 6 komada, a sad već ne znam koja mi je lozinka :)))

Nije ovo žargonaut nego neka grupa na fejsu "podržimo mirni raspad Srbije". Osavio sam jedno 50 postova već i dalje me ne banuju, mada pišem kao da sam hrvat homoseksualac lololo

ЈЕБО ИМ ЈА МАТЕР.
Е ал ја волим вођу беле европе.

mada pišem kao da sam hrvat homoseksualac lololo

A ti Gospe!

Uremanje ti nemaš elemntarno poznavanje historije. Da mi Hrvati nismo dali dukate ne bi bilo Balkana, ali mi smo ih dali i tako sapsli sve. I danas plaćamo cenu toga tako da su nam šahtovi potpu otvoreni, ali ćutimo i trpimo i dukat ćemo opet dati ali ne za vas. Samo za braću Albance sa kojima delimo hrenovke.

Ima četri sviđanja. Moš jebavat dukat kolko oćeš.

Јеботе, јел жив још тај сајт?

Ne znam za Žargonaut, ubili smo ga skroz, mada napašćemo opet uskoro da dotučemo, ali ova grupa je pičvajz. Oni su stvarno ludi skroz.

Ауууу само кад се сјетим како је Кохорта Осјек жарила и палила Жаргонаутом.
Силовали смо фунцуте тад :((

Imaš Devetre grupu na fejsbuku gde se sada sprdamo pa uleći. Gore ti je link.

FUNCUTI ZAUVIK!!!

Џони има тако глупе конструкције реченица да и ја после неког времена заборавим да се зајебава.

ЕДИТ: Свака част.

Па што чиним са кохортом!