Prijava

Jeb'ga, ti ne mereš. Može neka pita?

YeahBatch
Sele, aj da ti oprostim sto si me u vise navrata nazvala pickom, ali da vredjas bozansku hranu...

http://vukajlija.com/jajonez/588121

pitajte vlasinaserba90, on voli te "zasto sam ja burek" enigme i tako to

А да се не лажемо, реч "бурек" је турцизам и значи пита.

А "пита" је грчка реч и значи бурек. Што ће рећи: бурек је турска пита, а пита је грчки бурек.

Зајебавам се, пита је више 'нако - како би' рек'о - уролана. Нешто као ризла од теста у коју је уролан шпинат/сир/бундева/шта год, док је бурек више некако са хрскавијом кором, доста маснији од пите. Кад ми правимо, мора да буде омашћен баш свињском машћу у инат Турцима. Такви су нам рецепти остали из тог времена да шта год правимо, убацимо и свињску маст у инат.

čekaj šta serete opet

Daklem, dal je burek burek ako je sa recimo sirom? Ili pečurkama? Ili prosto prazan?

JESTE!

Zašto preko drine imaju samo burek s mesom (kojeg jednostavno zovu burek), a sve ostalo je u formi pite?

Zato što su moroni koji su u tripu da znaju sve, a nemači su pojma.

jebote bosancima taknes burek ko da si im sve po spisku jebo i jos se iskenjo na porodicnu grobnicu. iskulirajte jebo vas burek

O jebo vas otac bosanski... To je kao da neko izvali da je pečenje samo svinjsko. Kao da pečeno jagnje, ili vo, ili šta god nije pečenje. To je jebeno pečeno meso, način pripremanja. Isto kao i burek što je način tj. forma testa, koja može da se puni različitim stvarima, sirom, mesom itd.

KOBJASNIO SAM, AJMO LOK

Niđe veze sa životom :D

Bosanci, iskulirajte. Postoje ljudi koji znaju... i Bosanci.

Два сира и један БУРЕК с месом! ОПААА

Едит: За понети

Čače, Bosanac slabo kad i priča o bureku, samo ga jede, dok Srbijanci otvaraju teme i rasprave u nedogled. :p

Dusan objasnio sa slikom medveda lolo

ја ипак мислим да је луди чак кобјаснијо и да комотно може лок
ако ћемо реално

Realno, tu i nije bilo nekih nedoumica, burek je i sa sirom i sa mesom, zajebi Bosancerosi sta trabunjaju.

PA I JESTE PEČENJE SAMO SVINJSKO!!!

Ko još jede te turske janjiće i kurčiće? To se nije jelo dok nisu Turčini došli da nas nabijaju na kolac, jebo ih sveti Jeronim na nebu.

SAMO KRMEĆINU, I TO MASNO, HOLESTEROL, KO PRAVI SRBIN!

Patrijah Pavle je davno rekao: Srbi, samo krmećinu, pa makar i za Nikoljdan!