Kako dozivate osobe kojima ne znate ime ?

  1. Druže, matori ili gari.

  2. е да, на гари сам скроз заборавио. кацам новосађан, ето

  3. Gari? Koliko ste puta popili sediš mi na kari? Ste ludi jbt... Mazohizam.

  4. А брате
    Бураз
    Царе
    Тебра
    Краљу
    Куме
    Сине
    Ортак

    А брате
    Сине - Бураз
    Куме - Царе
    Црњо - Тебра
    Течо - Краљу
    Курво - Куме
    Баки - Сине
    Друже - Ортак

    СРБИЈА ЂАНС ЛАЈК ДИССС!

  5. ta fora je toliko prezvakana,da moze biti zanimljiva babama koje gledaju kursadzije.pitanje je da li je bila i zanimljiva i kada se pojavila.to k'o ono kada te vijaju da kazes 8,pa se naloze k'o mali majmuni da ti kazu da te na kurcu nosaju.mislim,ono,brate..

  6. Gari? Koliko ste puta popili sediš mi na kari? Ste ludi jbt... Mazohizam.

    Мајке ми, никад. Јебига, навикли смо се сви на гари, па је то ваљда сад превише јадно ко и осмица.

  7. Osmica je jadna to potpisujem, al kod mene Garija niko ne pominje,al prvi koji bi kazao natrčao bi ko lud na barutanu ako me razumeš...

  8. Tačno, koja budala će liku kojeg ne poznaje reći da mu sedne na karu, hnjohnjo.

  9. Koja utripuje da je gari nešto kao uvredljivo, jbg nisam iz NS a sa gari se ovde dozivaju kučići :)

  10. Mnogo jebeno. Već tri sedmice delim kancelariju sa Tajlandjaninom, koji u imenu i prezimenu ima više slova nego svi članovi moje uže porodice, ne mogu mu zapamtiti ime da ga jebeš. Zovem ga Oet jer je slično delu njegovog imena a lako se pamti zbog skraćenice za osnove elektrotehnike. Za sada funkcioniše.

  11. Muškarca - "brko"
    Žemsku - "momčino"

  12. Mladje: majstore, ortak, klinac
    Starije: izvinite, oprostite
    Istodobne:
    --------------One koji su mi svinjpaticni:
    ------------------------------------devojcice, buraz
    --------------One koji mi nisu simpaticni:
    -------------------------------------balvane, ljankesa, kepec (ne gotivim niske ljude, pa su svi nesimpaticni)

  13. Khm. Ako ne cuje, ponavljam dok ne iskasljem katran od prethodnog dana. A nekad i kazem "Izvini, E" ili "izviniTE"

  14. napustite objekat
    ...onda

  15. brate, kolega, druže, izvini, gospodine, gospođo, care, i jedno od omiljenih: PAŠA :D

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.