Prijava

Ако је могуће, мислим да би било лепше поставити обострано
поравнање текста у дефиницијама него само левострано, лепше
би изгледало.

Trebalo mi par sekundi da izvalim razlike izmedju tekstova. Nzm mozda je dobra ideja ali trebao si da postavis u predlozima za poboljsanje sajta.

Није неки big-deal, али обострано поравнање много лепше естетски изгледа.

Да, требало је тамо, ако мож' неко нек премести...

Зависи како је прављен сајт и поља за приказ дефки, примера, коментара... ово може бити посао од измене једне линије кода, а и не мора :)

Msm da se već predlagalo, i da je gazda iskulirao. Ja sam za.

Па једини разлог да се кулира ово је зезнута имплементација, зависи како је рађен сајт, опет кажем, то може бити 10 секунди посла а и не мора :)

То ми је свеједно, немам ништа против, а оно што би ми било баш готивно је да се могу подебљати и накривити слова к'о на "белој" Вукајлији.

To nam bre treba, dajte još opcija formatiranja teksta majku mu.

То ми је свеједно, немам ништа против, а оно што би ми било баш готивно је да се могу подебљати и накривити слова к'о на "белој" Вукајлији.

Justifikacija teksta je takođe postojala na "beloj" Vukajliji.

Zasto si se vratio XD

Јебале вас промене више, хоћете да умре ТАЦИТ, хоћете да се бирају слова, хоћете поравнање... Јеботе, шта фали овако, шит је те је шит

Tacit je odavno umro covece. Jos pre NE.

Ја говорим само о поравнању текста, а не о скроз новом дизајну сајта, овај олд-скул ми је закон :)

Sviđa mi se. Ja sam za. :)

Кад су у једном реду дуже ријечи, знаш како се појебе онај размак између ријечи. Ни на шта не личи. Због тога ја то не бих уводио, а идеја ко идеја ти је иначе ок...

pišite kraće definicije, do dva tri reda i svi srećni.

Nećemo mi novi svecki poredak, oćemo usavršavanje postojećeg.

Kostiću, kad si već krenuo, zaključaj i ovu!!!

Zašto bih? Fin predlog.

Мени ово кул