Prijava

лила мајице прејебале розе по гејости и натерали их да јебу жене

Мушке педеруше су кул, оне црне, дизел лерди стајл!
...двизе двизе двизе двизе двизе...
Тај мио звук и даље одзвања у мојој глави.

Мушке педеруше су кул, оне црне, дизел лерди стајл!

Ne.

Геј је кад се мушкарац среди па на крају јебе врх пичку.
У очима оних који не јебу.

MOKASINE

Moj matori kupio mokasine jer nije imao kintu za neke normalne cipele, al' čini mi se da nije gej, napravio je sestru i mene...

Вучице, и ми смо углавном такмичарски и критички настројени једни према другима кад се дохватимо флаше (Ааааа, попио сам више од тебе! Пичко једна, од гајбе пива си пао под астал...), а колико сам приметио, и ви се грлите и љубите, само што ми тако исказујемо наклоност, поштовање, па ако хоћеш и љубав, али другарску, док је вама то грљење и љубакање уствари припрема за нож у леђа! Опааа! :Д

Hahahaha baš volim kada se primate na trol. :)

da li je vise gej kad dajes ili kad .primas? Ehehehe

Hahahaha baš volim kada se primate na trol

Da. Ceo sajt svakim danom, sve vise, pada na tvoje virtuozne trolove.

Da. Ceo sajt svakim danom, sve vise, pada na tvoje virtuozne trolove.

Gej je kada svuda po sobi ostavljaš podsetnike

Vucice, polomila si i ovu temu... Nema joj opravke.

E nemoj ponovo da kažem da je pivo gej. :)

jebote ja ladno imam četkicu za zube na baterije, brijem se onim brijačima na struju sa ona tri kruga i nosim mušku pederušu i to svetlo plave boje, a danas sam se uhvatio kako stojim u nekoj ženstvenoj pozi...nači koja sam ja pederčina odvratna!
A osobi iznad mene samo da poručim da je iz dana u dan sve više i više nezanimljiva.

Gej je kad Vučica pokušava da troluje.

Саћу ја да вам кажем шта је ултра геј, ултра геј су оне шатро "силеџијке, камионџијке" али не тру камионџијке него оне педерске хипстерске што купиш у радњи за 57 евра и носиш их уз своју са стране обријано а горе пуштену хипстерску педерску проевропску фризурицу и јебени огавни сламнати шеширић, носе их они фегети по свету сада начи то није она права камионџијска мајица ицепана уфлекана 100 динари 3 комада и то, него из типа спрингфилда за 824134 евра са финим рубићем по ободчићу ћу ћућу

иначе оно бушидово горе је стварно срамно кретенски носити, значи то није више ни геј него си ретардиран ако то имаш.

мокасине геј?
ех дечице одрасла у њу баланс гиљама и Никф мајама...

мокасине геј?
ех дечице одрасла у њу баланс гиљама и Никф мајама...

Taj fazon Somaro. Ne moze opanak da postane mokasina, jebiga.

Ја кад видим човека са педерушом, ја га ту одма испрозивам и смејем му се иза леђа, а он извади куртон из педеруше и оде да јебе, ал усерем га бгате од прозивања!!

Геј је кад се трпаш у пркно.

давиде то јесте геј, ал спрингфилд је јефтин, ни једна маја им није преко 2 иљаде а чак и поло су ту неђе олол