Kurajberovo Nezavisno Istraživačko Novinarstvo (KNIN)

  1. Џони, је л' се на Фејсу избације копи-пејстом одавде или...?

    Ma da. Mada ako su neke sitne izmene potrebne, onda tamo izmenimo pre ojavljivanja. Jedino su slike male al nema veze. Onako nasumično uzmemo vest odavde i opalimo na Fejs. A sve su dobre :)

  2. KURAJBER ISTRAŽUJE

    BEOGRAĐANI IMAJU PROSEČENO 4 cm MANJI PENIS OD MOMAKA IZ PROVINCIJE

    http://www.radiosarajevo.ba/img/s/459x254/images/stories/Rubrike/Zigmund%20-%20Erika/muskarac_u_gacama_macho.jpg

    Na osnovu podataka Zavoda za zdravstvenu zaštitu i Nacionalnog instituta za statistku redakcija našeg lista je zaključila da je penis provincijalca u proseku 4 cm duži nego penis Beograđana. Pritom, diskutabilna područja istraživanja su Borča i Kaluđerica pošto za njih ne postoje pouzdani podaci te se ne može zaključiti kojoj grupi oni pripadaju.
    " Zaista imam mnogo problema sa devojkama. Znate, Beograd je grad sa mnogo studenata sa strane. Često sam prisiljen da se predstavljam kao neko iz, recimo, Kragujevca, ili Trstenika", požalio nam N.N. iz Zemuna.
    " Već odavno sam opazila da momci sa strane imaju znatno duži alat, ako me rzumete. Isto misle i moje prijateljice. Kad izlazim, isključivo gledam da me prate kući momci koji nisu iz Beograda", poverila nam se N.N. sa Karaburme.
    Postoje i oprečna mišljenja: " Iz Loznice sam. Nisam primetio da dužina penisa ima bilo kakve veze sa devojkama. Doduše, znam da mi momci sa strane imamo duži penis. Čak i na fakultet nosim majicu sa natpisom Loznica kako bih privukao pažnju, ali to ostaje bez efekta", razuveravao nas je student druge godine elektrotehnike Ratko Kalabić.
    Ipak, Beograđanima, za utehu ostaje činjenica da i dalje imaju 5 cm prosečno duži penis od mladića iz Zagreba.

  3. Dakle Urlik je pile....sad aje sve jasno.

  4. Ma da. Mada ako su neke sitne izmene potrebne, onda tamo izmenimo pre ojavljivanja. Jedino su slike male al nema veze. Onako nasumično uzmemo vest odavde i opalimo na Fejs. A sve su dobre :)

    Реално, има добрих, одличних и генијалних, нема лоших... Ово ће бити једно од најбољих шизења...! :-)

  5. Džoni objevi mi neku vest na fejsbuk majke mu ga spalim. Nisam valjda tolko loš!

  6. Реално, има добрих, одличних и генијалних, нема лоших...

    zato ja još nisam ništa objavio lololo

  7. Džoni objevi mi neku vest na fejsbuk majke mu ga spalim. Nisam valjda tolko loš!

    Ih pa gde si loš glavni, ti si nam jedan od boljih novinara....saćemo da vidimo unazad.

  8. zato ja još nisam ništa objavio lololo

    Čovek koji se šali na svoj račun je legenda

  9. Džoni objevi mi neku vest na fejsbuk majke mu ga spalim. Nisam valjda tolko loš!
    Ih pa gde si loš glavni, ti si nam jedan od boljih novinara....saćemo da vidimo unazad.

    STOP NEPOTIZMU!!!

  10. KURAJBER PREDVIDEO!!!

    TAJNA KOSTIĆEVOG ODLASKA

    Još jednom je Kurajber pokazao svoju efikasnost! O Kostićevom odlasku smo pisali u jednom od prošlih brojeva. Tekst možete pročitati ovde. Više o ovoj temi u štampanom izdanju.

  11. Dakle Urlik je pile....sad aje sve jasno.

    Прочитан је!!! Оћемо медаљу назад, ми смо прваци Европе!!!

  12. Ovo sa piletom je ojebalo na svim nivoima. Djoni reaguj, Zukenberg neverue!

  13. Hnjo, hnjo, ja preko veze adminišem!

  14. Još jednom je Kurajber pokazao svoju efikasnost! O Kostićevom odlasku smo pisali u jednom od prošlih brojeva. Tekst možete pročitati ovde Više o ovoj temi u štampanom izdanju.

    Мислим да ја ПРЕДВИЂАМ! Зовите ме Милан Карот!

  15. STOP NEPOTIZMU!!!

    jel oš da kažeš da mi je džoni deda?

  16. jel oš da kažeš da mi je džoni deda?

    Kome ti majku? :)

  17. Kome ti majku? :)

    ...партизанску! :-Д

  18. Čovek koji se šali na svoj račun je legenda

    ovo si mi već jednom rekao :)

  19. Ja imam već par objavljenih na fejsu, nja nja glavni. Još samo Seku da mi objavi i Momira, i mogu dumrem.

  20. Vidiš, ne mijenjam često mišljenje!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.