Prijava

Koje ste sve gluposti radili dok ste bili pijani,a da ste bili koliko-toliko svesni šta radite ili vam je to kasnije ispričao ( i verovatno nešto dodao) vaš prijatelj koji je bio prisutan kad ste se opili.

Ја само ћутим, а никад не ћутим сем кад сам пијан :)

iskreno da ti kažem, pijem stalno, skoro već 15 godina, al se stvarno, baš stvarno retko napijem do koske. A i kad se to desi, sklonim se u stranu negde van svakog zbivanja i čekam da me odnesu kući.
Mislim, zajebavao se pripit ihahahj, pravio gluposti, skako po krovovima automobila i skidao kapije ljudima i bacao preko puta. to sve kad sam bio mlađi. Al pijan, nikad:)

Не бих овде постовао то све.

pišao sam sa terase. zaustavljao saobraćaj na terazijama... ne, kod doma vojske.

Svasta sam radijo, ali se slabo cega secam. Jednom sam za Novu Godinu odvukao pun kontejner na ulaz u neko dvoriste pa sutra nisu mogli da ga pomere. Penjao sam se po svakakvim zidovima i ostalim govnim gde trezan nikad ne bih mogo. Sta cu kad sam budala.

kazu da sam uvatio profesorku srpskog za dupe na proslavi mature. jos uvjek im ne vjerujem

Padao sa motora na leđa dok je neko drugi vozio, polupao izlog nekog bjutika, gađao kamenjem i ciglama nečiju satelitsku antenu dok nije na kraju pala dole, čupao klupe iz zemlje, otkinuo retrovizor nekom rendom automobilu koji beše parkiran, zavrćo uši direktoru škole na maturi srednje škole, popeo se na onaj stub što kače zastave na njega, spavao u gepeku, vozio se na krovu od automobila, naručio turu za celu kafanu i onda se izgubio u magli, pišao u ćošku kafane...
Al dobro je da sam najzad pronašao granicu u piću pa sad me slabo i privlače alkohol i njegovi nusprodukti.

a jes, setio sam se sad, uhvatio sam Tanju Banjanin za dupe na maturi, otkinuo sam joj guz.

izdrkao pred vratima nekog restorana i svrsio na onu drsku/kvaku. lolo ne znam zasto

Hahahahahhaa, cuo sam nekoliko slucajeva tih sto drkaju u javnosti. Kako mozete jebo vas ker? Kako se skoncentrisete na radnju?

brate bilo 2 ujutu, magla, januar mjesec. znaci nidje nikog. ne znam koji mi je kurac bilo to da radim....

pocepao kožicu, mislio da trsim ali ona se nikad nije otkopčala, NIKADA SE NIJE OTKOPČALA! :facepalm:

Jebo si je preko pantalona? Alal vera.

Zvao bivsu,i drugu bivsu,i trecu bivsu,koja je zapravo sadasnja.

Jebo si je preko pantalona?

pravo u rajfešlus :(

deky_aod

pocepao kožicu, mislio da trsim ali ona se nikad nije otkopčala

Јеси мислио да трсиш девицу?

Јеси мислио да трсиш девицу?

hahahaha nisam uopšte mislio, bio sam pijan... Sutra mi se nije javila u 65-ici :D