Stićko razmodovan - san ili java?

  1. Šta autorstvo misli o ovom gazdinom potezu? Da li je to dobro ili loše po sajt i nas koji piskaramo ovde i zbog čega?

    Da li je Kaizen pogrešio ili uradio pravu stvar?

    I pitanje za gazdu: Da l' planiraš opet da ga umoduješ?

    EDIT: Modovi, ako sam promašio podforum, zamolio bih vas da prebacite temu u pravi podforum.

  2. Nije promašen podforum...

    Molim bez pičkaranja u daljem toku rasprave...

  3. Pa nije samo Stefan...

  4. Naravno, svako može da izrazi svoje mišljenje o tome kako će ovo uticati na sajt, pa čak i o dotičnom, iako to već nije tema, ali samo i isključivo BEZ VREĐANJA!

  5. Pa zašto otvaraš onda ovakvu temu? Vređanja će biti sigurno.
    Razmodovan, pa šta, nije ni prvi ni poslednji, doći će novi moderatori, jaka stvar.

  6. Испитни рокови су за месец дана, лето је у пуном јеку, нашао је друге паметне ствари да ради, сморило га да прима кулење у ПВТ-у...
    Има гомила ствари...

  7. Vidim nema ni nekih drugih. Nadam se da neće odustati od Vukajlije, ovoono.

  8. Meni Kostić bio ok kao moderator, agilan i revnosan. Al šta je tu je, vozimo dalje... Nego, Glavni, fala za one čaše za vikend buraz! Car si!

  9. Opušteno brale. Da sam imao više posalo bih, al' morao sam i sebi da ostavim stotinjak.

  10. Nije samo stićko...ovde su se kotrljale glave, nego nikako da izvalim ko je još razmodovan.....nekako mi stao mozak :)))

  11. Džimi, Che-Vu, MarijanaP...
    O Stićku tema zbog toga što je moje lično mišljenje da je umro kad je video to.
    Posle sticanja statusa moda na način na koji ga je on stekao (ne kažem da nije zaslužno i to što je dobar autor), ne verujem da bi se neko samovoljno, tj. na sopstveni zahtev povukao iz mod tima...

  12. Veverice,a kako ti to sve znaš kada si tek od marta ovde?

  13. Испитни рокови су за месец дана, лето је у пуном јеку, нашао је друге паметне ствари да ради, сморило га да прима кулење у ПВТ-у...
    Има гомила ствари...

    Ne seri. Pre bi on dao da mu iseku kurčić na tri delića nego da ga razmoduju. Nadam se samo da je preživeo kada je video da je razmodovan.

  14. Smarate, sama tema je jeftina prozivka. Da se ja pitam, davno bi pao lock.

  15. Veverice,a kako ti to sve znaš kada si tek od marta ovde?

    Znam čoveka koji zna čoveka. lololo
    Jebi ga, kruže neke priče, da ih pričaju neki koji su kratko na sajtu pa da ne poverujem, ali čuo sam od ljudi koji imaju 2-3 i više godina staža ovde.

  16. MOJ ŽIVOT VIŠE NEMA SMIS'O!!!

  17. Temu nisam zaključao samo zato da svi oni koji žele da vređaju budu lakši za lociranje.

    Onako bi trpali po "Raznoraznom pitanju", po ovome, onome...a ovako je sve tu, a rekao sam da nema pičkaranja, pa ko voli nek izvoli... :-)

  18. Veverice, pozdravi čoveka koji zna čoveka, neka dođe i on da se uključi u raspravu, osim ako ne bude ovo što predlaže Reme i sa čime se u potpunosti slažem.

  19. Ne seri. Pre bi on dao da mu iseku kurčić na tri delića nego da ga razmoduju.

    А могуће је да је одлучио да се ипак сам повуче да живи живот мало, колико видим модови који су размодовани су били и најактивнији... ваљда...