Prijava

Koja je najgluplja ili najveća laž koju ste uspeli nekome da "prodate"?

Ja sam i posle nekoliko godina ponosan na svoje dostignuće kada sam nekom liku uspeo da prodam kamenje za akvarijum po nekoj bezobrazno visokoj ceni. Kupio sam ga za 30 dinara, a prodao za 1200 ili tako nešto.
Kroz priču sam shvatio da je glupavi, buržujsko-razmaženi klinac. Ložio se na akarijume i ta sranja. Rekao sam mu da ovo moje kamenje povećava mogućnost da obična ribica rodi zlatnu za nekih 2% i još sam svakakve brojke izmislio.
Osećao sam se kao Del Boj.

Rekao sam mu da ovo moje kamenje povećava mogućnost da obična ribica rodi zlatnu za nekih 2%

HAHAHAHAHAHAHAHAHH... Daj bjež, koliko taj ima/nema mozga u glavi pa da je pao na to?

Kad varam i lažem, to je na hiljade, evra...Ove godine izlagao sam ljude za otprilike 6000 evra, jer tako sam u mogućnosti. Najgore je što nisam imao nikakvu korist ja nego moja firma.

Zanemarljiva količina selenijum :)
glavni, ajde daj neke detalje ili doživljaje. Sigurno ima zanimljivih.

Koliko je samo lako prevariti ljude koje ne vole da jedu žablje batake da su to pileći bataci. :)

Kad varam i lažem, to je na hiljade, evra...Ove godine izlagao sam ljude za otprilike 6000 evra, jer tako sam u mogućnosti. Najgore je što nisam imao nikakvu korist ja nego moja firma.

Ladno radis u top shopu

Najveca laz koju sam prodao je kad sam stajao sa kontrolorima bus plusa na stanici, i pre nego sto je dosao autobus, pitao da li mogu da idem jednu stanicu, a posle se vozio do OKRETNICE za dzabe.

Koji si huligan, eeee

Pisem domaci u skolsku svesku!

Ladno radis u top shopu

Bravo!

gluma nevine zbunjene devojčioce policajcu koji je hteo da mi naplati kaznu što sam prešla ulicu van pešačkog...ja nisam iz beograda..nisam znala da tu ne sme da se pređe..bilo mi malo gadno sebe same al sam sačuvala pare..

Kupio sam ga za 30 dinara, a prodao za 1200 ili tako nešto

ili tako nešto

ako si tolko ponosan, znao bi za koliko si prodao. koliko može biti teško lagati onlajn, a ti i u tome fejluješ lolo

Da igram fudbal za St. Galen, Švicarska. To mi bio ufur kod jedne cure koju sam upoznao na moru, davno još. Morao sam da joj opisujem grad iako pojma nemam ni u kom delu Švice se nalazi, kakvi su izlasci tamo i te fore...al, nasela je ipak, hehe.

jebiga, ipčenaš ne znam lepo da se izrazavam. Ako mislis da lazem, ok.

al, nasela je ipak, hehe.

Ajsivoćudider. :D

Rekao sam mu da ovo moje kamenje povećava mogućnost da obična ribica rodi zlatnu za nekih 2%

Da citiram jednog avtora, ne sećam se kog:

A ja sam jebo Slađanu Tomašević. U rč.

Bio sam u wc-u na DIF-u, i tamo imaju one česme na senzor, metneš ruku i krene voda. Ja izlazim, tek ulazi posle mene neki Bosanac i zagleda česmu, ne konta kako radi. I ja mu kažem - vidiš, ima senzor, kad kreneš levom rukom, ide hladna, kad desnom ide topla, pa ti manevriši za temperaturu vode.

Par minuta sam samo stojao iza i plakao od smeha na prizor.

Već sam negdje pisao na forumu da sam ortaku slagao da su zidovi u Hrvatskoj pored autoputa (koji inače služe kao zvučna izolacija), ustvari zidovi od poligona za gađanje i služe da meci ne piče po autoputu.

Griffine, ti izgleda nisi svestan da svakakvih budala ima u Bozijoj basti. Na hiljade ljudi ( i nekoliko mojih, sramota me je da kazem, prijatelja ) nose onaj Power Balance i stvarno veruju da im on uspostavlja neku ravnotezu. Sportisti. To sranje kosta oko 50e, a mozda i vise. Zasto ovaj ne bi bio glupav u vezi kamenja?

Chavez
Bio sam u wc-u na DIF-u, i tamo imaju one česme na senzor, metneš ruku i krene voda. Ja izlazim, tek ulazi posle mene neki Bosanac i zagleda česmu, ne konta kako radi. I ja mu kažem - vidiš, ima senzor, kad kreneš levom rukom, ide hladna, kad desnom ide topla, pa ti manevriši za temperaturu vode.

Par minuta sam samo stojao iza i plakao od smeha na prizor.

И ја сам једном имао сличну ситуацију, просуо сам једном сељану из моје гимназије причу да они писоари у ствари служе за прање сунђера, наредног дана сам сам га срео како пушта воду и истом кваси сунђер.
Нисам могао да се смијем од невјерице.

Ja sam ubedio coveka da sam glavni gradski arhitekta.