Prijava

Estadio de Dragao hahahahahahha

Auuu Ja bi vam sad nesto ispricao ali necu da rizikujem jel mogu da naje*em zbog toga.Sve u svemu u pitanju su lepe pare :)

Pricaj jebote, upisan si pod imenom Zhajk. Niko ne moze da te tuzi. :)

ja sam jedno vreme prodavo priču devojkama, kad sam hteo da se sažale na mene da sam kao klinac sve do moje 9-10 godine bolovao od neke bolesti koja nije omogućavala da mi se glava razvija ravnomerno sa telom i da mi je glava u tom periodu bila veličine pomorandže, a telo normalne građe za taj uzrast...i da su me svi u školi tukli zbog toga i ismevali i dugo posle toga niko nije hteo da se druži samnom...al kao posle je to prošlo i glava je počela normalno da se razvija...
Koje sam srcecepajuće odgovore dobija...''jaooo baš mi je žao nemoj da brineš, sad si izrastao u prelepog čoveka i uopšte se ne primeti ta bolest da si imao bla bla''...

saće ovaj pezos da prospe neke boleštine,džast voč gajz.
:lenja pita:

Ја сам излагао једног дебила (сви у његовој фамилији имају надимак Ћуп, у складу са интелигенцијом) да ћу му дати 200 марона ако се попење на један велики бор у школском дворишту. Он слепац поверовао и попео се на врх. Види га учитељица и најебе.

kad te odbanovaše Pezose?

Jednom sam nekoj nafuranoj ribi rekao da sam gej, jer je smarala sa tim da je svi muvaju. Kad je to čula, onda ona mene krenula da muva. Jebeš budalu.

Kada sam počela u srednju školu ubijedila sam pola odeljenja da sam muslimanka. Kasnije su me provalili, ali moj drug i dan danas, posle tri godine, misli da jesam iako svake godine slavim slavu.

Valjda danas, tj. danas sam video...

E da, jednom me ćale uvatio u sobi kako ga drkam i to go, i ja se pogubio nisam znao šta da kažem i počnem kao da se uvijam i da govorim da ne znam šta mi je da me užasno boli piša i da neće da prođe pa sam se zato skinuo...imo sam nekih 12 godina, i ćale me odvede kao u bolnicu...mada mislim da je to uradio samo da bi mi bilo lakše tad, da ja pomislim kao kako me nije provalio...a gluperda od doktorice je konstantovala da mi je to, pošto sam rekao da sam u toku dana igrao fudbal i da sam dobio udarac, od toga...

Desi Petre otac te jebo

jedna devojka je godinama mislila da ne znam da kažem r,jer svaki put kad odem kod babe i ona je tamo ja sam tako pričala.a,ja pričala iz dosade.posle par godina mislila je da sam naučila.i dan danas to misli.maj sikret iz sejf!!1

Desi Petre otac te jebo

Tu je Pera umro nije!!!

kad odem van srbije, tj u cg, govorim bosanskim naglaskom. i tako kupujem u prodavnici, derem se po ulici, i svi kažu, gle ovi bosanci, kakvi to šabani e!
al ne preterujem, ofc:)

ovo moram da skinem sduše i da se izvinim svim kolegama vukajlijašima koji su tad bili novajlije....slao sam pvt novajlijama da idu da me lajkuju ili ću ih prijaviti kod modova ili sam im govoro da tu tako ovde funkcioniše, kao treba da uđemo u simbiozu da se lajkujemo i čuvamo leđa jedno drugom na sajtu, onda odu pa me izlajkuju, a ja njih ne...posle mi onaj kostič poskido sve te lajkove...ZAVIST.

Ja sam jednom na nekom forumu naložio marvu da sam veoma iskusan u ubjeđivanju i da dajem privatne časove. Prosipo im ja šuplju kako mogu da ih naučim kako da ubjede svakog u bilo što kao oni sa top šopa narodski rečeno prodavo im muda za bubrege. Oni toliko povjerovali da su mi poslije slali privatne poruke, tražili da se nađemo i da im dajem časove, a oni bi mi zauzvrat plačali to.

Ja nemam svoju laž da ispričam jer nisam maher, odma' se vidi na meni da lažem, zacrvenim se k'o rak, ali ću da vam ispričam drugovu. On je prošle godine upisao fakultet za glumu u Mostaru i uglavnom, počeo je među novim kolegama da prosipa priču da ima leukemiju, da umire, ovo ono, pičke se sažalile na njega, kupovale mu cigare, hranu, u gradu mu niko nije davao da plaća piće, svi ga čašćavali, on car sredi papire u Trebinjskoj bolnici (hvala Bogu, u Trebinju svako svakoga zna) da je bio kao na nekoj terapiji, podnese to kao dokaz dekanu, on mu odobri kao neku pomoć od fakulteta, uglavnom, čovjek je živio kao car godinu dana, uštek'o para, jeo, pio, da li je jeb'o, to već ne znam. I na kraju mu se smuči sve i prizna sve i dekanu i kolegama i profesorima. Digne se tu frka, ovo-ono, a opravdanje mu bilo "Šta je koji kurac, jel' ovo fakultet za glumce ili nije?". Epilog još nije poznat, bori se da ga ne izbace. :D

kao klinac sve do moje 9-10 godine bolovao od neke bolesti koja nije omogućavala da mi se glava razvija ravnomerno sa telom i da mi je glava u tom periodu bila veličine pomorandže, a telo normalne građe za taj uzrast...

Oplakah!
Bojanboj i PuppetMaster pobeda:D
Ja numem da lažem, samo sam na jednom letovanju s nekim debilima ložila sve da sam luda, samo sam ćutala i mrko ih gledala deset dana, debilčine, a meni bilo dosadno. Posle sam se sjebala, srela lika i normalno se ponašala, on umro.

Digne se tu frka, ovo-ono, a opravdanje mu bilo "Šta je koji kurac, jel' ovo fakultet za glumce ili nije?"

Hahahahhaha koja pobeda.