Kako se rešiti ciganluka?!

  1. Ima ih različitih. Žao mi je onih što prose, ali im ne dam novac baš zato što znam da to rade zato što znaju da će imati uspeha. Da im niko ništa ne da, tražili bi druge načine da zarade.

    Međutim, na autobuskoj u Bg mi je prišla devojka cigančica, oko 20 godina, pristojnog izgleda, bez jedne noge sa štakama. Ja isprva nisam primetila da nema nogu i pošto sam sedela i pila kafu, samo sam je pogledala i spustila pogled, u fazonu - ne dam, idi. Ni reč nije progovorila niti je išta tražila, samo se odgegala do drugog stola. Onda sam tek videla da je invalid pa mi bilo žao što joj nisam nešto dala. Jebiga, na takve stvari sam slaba. To što si ganfer i živiš prljav i prosiš, a možeš nekako, bilo kako da se pomeriš iz te bede, tvoja je krivica, dok je ova devojka bila sasvim normalno obučena i bez ikakve pompe je prišla, pružila ruku i otišla.

    Osim toga, drugarica mi je pričala za slučaj kad je putovala avionom za CG. Izlazi ona i vidi da silazi za njom ciganka. Pogleda malo bolje, kad liči joj na ciganku koja prosi kod njene zgrade kod Maxija, al' opet ne veruje otkud ova u avionu! Priđe i pita "jeste li vi iz Beograda?", kaže ova "jesam", "a da ne živite možda na Banovom Brdu, kod Maksija tog-i-tog, čini mi se da sam vas tamo viđala", a ova joj odgovara "jeste sine, al' sad je leto, sezona je ovde". Ladno je došla avionom u CG da prosi. AVIONOM.

  2. Messalina, provalili su te..Kao, eno je ona što moraš da budeš čist...

  3. Išššššš, iššššš

  4. Međutim, na autobuskoj u Bg mi je prišla devojka cigančica, oko 20 godina, pristojnog izgleda, bez jedne noge sa štakama

    а где је она изгубила ту ногу? где су сви ти циганчићи, махом малолетни, погубили те екстремитете? у ком рату? запитате ли се икад то?

  5. ujede ih pacov, nagaze rdjav ekser, dobiju tetanus, gangrenu...

  6. их, к'о да тетанус и гангрена могу нешто циганчету

  7. Ima jedna ciganka, stara žena kojoj je lice izgorelo, vidi se kako joj koža ima čudan oblik od opekotine. Prosi na istom mestu kod zelenjaka. Sve sam više uverena da to namerno sebi rade ili im drugi to rade.

  8. Sve sam više uverena da to namerno sebi rade ili im drugi to rade.

    има у оном филму "Slumdog millionaire" приказ тога

  9. još jedna zanimljiva pojava među ciganinima su mi one lobanje koje stoje u centru novog sada ispred parkinga kod bazara i preko puta i kao sugerišu ti da ima prazno mesto (kao da sam ne možeš da vidiš) i onda kad parkiraš eto njih dvoice troice da ti traže pare što su ti našli mesto...znači em što platiš parking em što njima moraš da tutneš bar 50 dindži....

  10. а где је она изгубила ту ногу? где су сви ти циганчићи, махом малолетни, погубили те екстремитете? у ком рату? запитате ли се икад то?

    Hmmm, vidiš, nisam razmišljala o tome...

  11. Ајде мало другу страну приче...
    10 страна пљувања цигана је мало много, не кажем да нису заслужили али оно, мало ме блам у име овог сајта.

    Мени ганци ради лимарију на колима, мајстор је са најбољим односом цена/квалитет. Плус што му није тешко шта год ти треба да ти заврши и то најчешће џабе... Једном сам га дркао да ми ради ауспух, кад је завршио, питам га колико сам дужан, каже, дај ако хоћеш нешто да частиш ако нећеш нема везе. Дајем му сома, он ми каже, ма нема шансе, ако хоћеш иди уситни ако не, кул је све. Уситнио сам наравно и дао му (не сећам се колико).

    Лик живи у полу завршеној кући, у дворишту има 5-6 најгорих мутаната за које верујем да су настали од животињске врсте зване пси, има неколико очерупаних аутомобила, пуно двориште крша и лома, али никад нисам осетио ни један непријатан мирис код њега, нити у дворишту. Прилаз капији му је уредан, његов ауто увек чист и опран. У целом том кршу он се одлично сналази и очигледно зна у сваком моменту где му је шта. Прича и понаша се као сви ми овде.

    Тај дечко НИЈЕ ПРОБЛЕМ ОВОГ ДРУШТВА. Цигани нису проблем овог друштва, проблем су просјаци и дупли налози. лолололололо

  12. U svakom žitu ima kukolja ali je jedan IVAN KUKOLJ KUKIĆ!

  13. већ два дана ми се није десио никакав инцидент са циганима, бринем се

  14. већ два дана ми се није десио никакав инцидент са циганима, бринем се

    је л' за цигане? ромофилу један

  15. jeda ciga što je išo samnom u osnovnu u razred, a i u vrtić, kad god je bilo ono slikanje u vrtiću i u školi dolazio je u metalik sivom odelu, gospodin čovek bio od malih nogu

  16. ја се сећам једног ганфера из моје основне шабан се беше зваше, имао је репиће које никад није шишао и остављао је шишке, а остало све ошиша, много авангардна фризура, једаред на музичком пуштала наставница неке моцарте на мини-линији и узме смањи да иде и даље тихо музика док она предаје кад видиш за два минута шабан у првој клупи забезекнут крене да виче НАСТАВЊАЦ НАСТАВЊАЦ УПАЉЕН КАСТАФОН, а ми пишање

  17. Primetio sam da su kul samo oni cigani koji ne zive u malama i ne krecu se u oblacima. Ovi sto su okruzeni srbima su sasvim ok.

  18. Sta napisah, sunce ti...

  19. zašto cigani (SVI) imaju odvratan stil oblačenja?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.