Kako se rešiti ciganluka?!

  1. Ma ja sam ti junior i nadam se da ću u ovoj sezoni da igram sejftija u Rojal Kraunsima iz Kraljeva, ali to ako ne batalim dok počne sezona.

  2. oni nesposobna murija bi mogla duradi nešto. ima sad ta komunalna, i umesto da sklanjaju te ganfere i narkomane što prose i maltretiraju ljude na svakom ćošku, oni ko zna šta rade....

  3. Pa dobro Billy, sad kad je leto i kupaju se u reci, ne sprdaj se ti.
    Pazi, verujem da je tako, ali to znači da i dalje mi treba da se promenimo, da uvedemo te zakone, da obavežemo policajce da intervenišu i onda ćemo i njih da promenimo.

    Ok, zimi, nije tolika vrućina, pa se ne znoje, ali leti imaju koliko-toliko uslove da se srede.
    Svi zakoni ovog sveta neće promeniti njihov mentalitet.

  4. i umesto da sklanjaju te ganfere i narkomane što prose i maltretiraju ljude na svakom ćošku, oni ko zna šta rade....

    Brinu da BusPlus stigne do naplate svojih usluga :/

  5. i umesto da sklanjaju te ganfere i narkomane što prose i maltretiraju ljude na svakom ćošku, oni ko zna šta rade....

    Jbg, nisu ludi da za 250 evra plate "maltretiraju" ljude koji će sutra da ih nabodu bez straha od krivičnog gonjenja jer nemaju ni ličnu kartu, sigurnije im je da diraju pošten svet.

  6. офтопик: сејфтија сам играла два тренинга, кад су нам сејфтији одсуствовали :) али ми играмо флег, па сам се ја са метар шездесет прешалтала са вајда на корнера, па са корнера на квотера и халфбека наизменично :)

    цигани из новог сада, стандардна екипа која проси пичи преко лета у будву. једно вече ми изашли и ја препознам неког малог који има сјебане очи, делује као да је слеп и ту причу и продаје. и друг се оклизне и разбије се ко свиња, мали слепи почне да се смеје, а овај сав бесан: САД НИСИ СЛЕП ПИЧКА ТИ МАТЕРИНА, ОВО СИ ВИДЕО лолол умрла сам

  7. Ahahaha, ko ne bi umro. :)

  8. Ја једног малог ганфера видео на улазу у цркву, баш ми деловао јадно са све штакама. Мислим чак да сам се сажалио и да сам му дао неку кинту.

    После пола сата сам га видео како трчи за бусом са штакама у рукама, алелуја.

  9. цигани из новог сада, стандардна екипа која проси пичи преко лета у будву. једно вече ми изашли и ја препознам неког малог који има сјебане очи, делује као да је слеп и ту причу и продаје. и друг се оклизне и разбије се ко свиња, мали слепи почне да се смеје, а овај сав бесан: САД НИСИ СЛЕП ПИЧКА ТИ МАТЕРИНА, ОВО СИ ВИДЕО лолол умрла сам

    To je onaj što je radio na semaforu kod nju norka, sad ga nema već godinu i više mislim da su ga ubili ovi njegovi vlasnici, al i ja sam ga video 2010 u budvi. Bili smo u skroz skupom smeštaju sa tri vrh ribe...vozili smo i one skutere na vodi i pedoline. Uglavnom i mi smo tad skontali da taj cigančina nije slep uopšte najnormalnije ide sam

  10. Bili smo u skroz skupom smeštaju sa tri vrh ribe...vozili smo i one skutere na vodi i pedoline

    ПИШАЈ ПО СИРОТИЊИ!!

  11. Bili smo u skroz skupom smeštaju sa tri vrh ribe...vozili smo i one skutere na vodi i pedoline.

    ŠARAJ MALO!

  12. пеезосе, нешто ми се ти много шуњаш у мојој непосредној близини

  13. a jebiga, ispade novi sad teška selendra, gde god si ti bila bio sam i ja!

  14. Kako ste usrali jednu svrsishodnu temu....gadite mi se.

  15. Moj prijatelj, je prošlog leta imao doživljaje u prestonici.
    Naši ljudi su izbegavali da u prepunom busu sednu do njega; do njegove sestričine niko nije hteo ni da sedne; u Zemunu ga je lik potapšao po ramenu i pitao za koliko para bi mu sredio podrum itd.
    On odlično govori srpski, za vreme ratova je sakupljao pomoć i dopremao je avionima, živi u Beogradu ....Kipranin.

  16. Ко га јебе кад је ганфер са Кипра.

  17. Ovaj poster je objasnio mnoge stvari.

    http://vukajlija.com/zabava/posteri/33759

    Sjetih se jednog događaja iz busa. Ide bus, pun, vraćaju se djeca iz škole, kad na jednoj stanici ulazi žena, sa 4-5 djece. Znači, nisam vidjela da su ušli, po mirisu sam osjetila. :) To su bila najprljavija djeca koju sam vidjela. Odjednom se prazan prostor oko njih stvorio. I sad, ona djeca kreću po autobusu gore-dole i dodiruju sve oko sebe. Kad se autobus malo ispraznio, stali su na vrata i svakoga ko je htio da izađe ili je izlazio dodirivali, štipali, šta li već... Cure počele da vrište. :D Vozač cijelo vrijeme gleda i kad mu je pukao film, zaustavio je autobus i mršnuo ih napolje. U tom trenutku ustaje majka, dolazi do vozača, počne da se dere na njega, kako joj diraju djecu, ovo-ono, uglavnom oni ugroženi. Derala se na njega dok nije došla do svoje stanice i lagano izašla.

  18. Dok sam bio klinac bas bas, presretao me jedan te isti lik zbog patika. Jebem ga usta. Ustvari ne. Sad kad bih ga video, zgovnjao bih ga.
    Reko kad svi spemuju, ajd i ja.
    Sve u logor neki, nesto. Jebem li ga. Ko im jebe mater.

  19. Јуче био ја у супермаркету да набавим неке ствари за кућу, и улазим аутом на паркинг око маркета, и стоје цигани у ауту на мојој страни пута, и препречили стазу људима. Још циган држао десна врата отворена, тако да су прелазила на леву страну пута. Ја хтео да станем испред врата и да чекам док их не затвори, ал' видим да их има двојица, рекох, има да изађу и да ме сломе, јест' да имам неку летву у гепеку, ал' до тад ћу бити готов. И ја их заобиђем и паркирам се, обавим шта сам имао, излазим напоље, они паркирани на месту за инвалиде.
    То је непоштовање оног неког основног реда и основних правила, кад тако нешто видим, преврне ми се стомак, био то циганин, или неки наш, мада нисам много наших видео да то раде, наши углавном то раде намерно, ови нису свесни шта раде.

    ЕДИТ: Да сам неки дрипац са добрим аутом, или само да сам напуцан к'о нико, додао бих гас и откинуо бих му врата, па нек' се онда паркира на сред пута.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.