Prijava

Jer znaju otprilike ko je Ronaldo, a Dinču viđaju svaki dan na TV-u, ko ima.

Meni su najjaci oni sto umisle da su crnci...

JEBALA VAS OVA TEMA DA VAS JEBE!
Sanjao sam da mi riknuo auto baš nadomak cigan mahale u Jagodini, al neka uvrnuta, ne ona koju znam, neko blato, čerge, međedi i slonovi, ko cirkus, i svi cigani retardiranog izgleda, strašni, a ja u džepu samo 140 kinte za pljuge al u metalu, i mobilni, skupili se pa mi vade dinar po dinar iz džepa dok me šutiraju i udaraju! Ja oborim jednog, dobijem pesnicu u vrat, udarim drugog, letva u leđa, i tako redom, al džabe, mnogo ih ima i pokreti počeli da mi se usporavaju, a njih sve više, i sve brži i brži. Nisam ni pokušao da bežim, znam da bi me uhvatili odmah, pa bih tek onda najebo što pokušavam da bežim.

Ја са циганима имам јако подељена искуства, и гледам их сваки дан, али због пар њих који су ЉУДИНЕ и с којима бих се комотно побратимио, немам места за стереотипе. Овај што га највише готивим, две-три године је старији од мене, најопуштенији лик, зајебант, завршио кончар, радио кад год је могао, што по крају, што на конкретним радним местима, откако је положио и вожњу, не склања се са шљаке, каже, ''ја сам један од ретких цигана који имају средњу и возачку, мораће да се нађе нешто за мене'', издржава мајку и три брата од којих је један болестан. Мене ко клинца пар пута бранио од тру гурбета, боловао од љубави и носио цвеће риби и рецитовао песме кад год зајебе нешто, притом свира кљаве и избацује напамет тонове у акорду који му задаш. Улетао ћалету да помогне кад год му је овај тражио, није тражио паре, ал их је добио. Али да се не лажемо, превише је ових лопина који сваку, АЛИ СВАКУ ситуацију користе, ако већ не могу да украду или зараде, онда макар да те усеру, да ти огребу ауто, разбију телефон или шта ти ја знам(а знам). Превелики су жицкароши, не дај боже да се зајебеш па му даш пљугу или сто динара, рачунај да си себи натоварио на врат смарача на дневној бази. Оће они да раде, ал по европским сатницама.

ЕДИТ: Лолек на пост изнад.

More, boga li im ciganskog jebem da im jebem. I kada rade- zabušavaju, žale se i podjebavaju. U pizdu materinu neka se nose. Svi. Bez izuzetaka.

Nemam nista protiv njih ali nekad preteraju, uvek im udelim koju 10-ku ali pre oko nedelju dana, sedim sa sestrom u Dunavskom pre nekog koncerta dolazi zena (ciganka) sa malim detetom dam joj sitno iz novcanika (oko 10 din.) bilo mi je zao deteta, (sto bi moja sestra rekla valjda ce sad kupiti kondom, vrlo surovo s njene strane) i ona pravi krug i opet dolazi po jos kod mene posto su je svi ispalili. Zena uhoda. A mogla bi drzava da im da neku fabriku da rade, a ko ne radi leti s posla. Ali jadni nisu oni krivi sto su se takvi rodili.

A mogla bi drzava da im da neku fabriku da rade,

umirem!LO LO LOU

A mogla bi drzava da im da neku fabriku da rade,

Zatvaraj temu, kraj! To je to!

anci ti si zalutala u srbiji :), jedino ciganima sto mogu dati je noga u guzicu, kako ih se rijesiti, sterilizacijom, kao npr. kod golubova ili drugih stetocina u urbanim sredinama.

Samo gledam stvari iz malo drugacijih uglova. Ja sam kao brushalter, podrzavam slabe, obuzdavam jake ;)

A mogla bi drzava da im da neku fabriku da rade, a ko ne radi leti s posla. Ali jadni nisu oni krivi sto su se takvi rodili.

nema fabrike za mene belog čoveka, a da se prave fabrike za cigane.
I kakvi su se to rodili? nisu se rodili ko bogalji pa da ih treba sažaljevati

Ja sam kao brushalter, podrzavam slabe, obuzdavam jake ;)

reci da se zezaš ženka,a?

To si u pravu Petre Pane, probaj sa onin tvojim praskom daj im pa nek odlete u Nedođiju ako ti bas taaakooo smetaju :D

A mogla bi drzava da im da neku fabriku da rade,

jebemu kurac, pa koliko je ljudi nezaposleno, pa ne prosi i ne pravi takva sranja, a treba gancijima da damo posao? nek idu u indiju, koji će nam kurac

probaj sa onin tvojim praskom daj im pa nek odlete u Nedođiju ako ti bas taaakooo smetaju :D

TO ANCXY HUMORE!

što e najgore i kad im se da posao gledaju da vataju krivine i zabušavaju i kradu naravno....ne svi doduše.

Šta ce u Indiji?! Trolololo! Ne znaju ni 'de je Indija!

si ti vučicina ćerkica?