Prijava

A zar vam toliko smetaju da vi ne možete da izdržite zbog njih?

Mršćite nazad u Indiju mater vam ciganjsku jebem! Došo je ovdje meni da me jebe u mozak a čim namirišu da će biti rata svi se razbježe kud koji mili moji. Jeste li primjetili to? Nije ih bilo u našem ratu, nije ih bilo 1999.....

Nisam, a i da jesam, bila bi mi čast.

Anchy bistra moja, poreklom su iz Indije.

ne smetaju kad nisi u direktnom kontaktu sa njima. A ovako inače smetaju. Ne daj bože da imaš među svojim zaposlenima neke cigane videla bi onda šta su muke.

ne mozemo vesnam, ignorisao bi ih, ali toliko smrde da ne mozes da in ne primjetis, hitler je znao kako se rijesiti ciganluka, koliko god to surovo zvucalo.

Znam, Поховани zajebavam se :) daleko im je Indija treba im obezbediti prevoz do Indije, skupo brate!

umesto da lepo kupe kubik vode, tri'es dinara + šampon od koprive ŠES LITARA za 150 dinara- umesto cigara i kojih kurca

Edit: Anchy, oni da 'oče, da znaju da će biti vajde, pa peške bi otišli do Kine. Provukli bi se kroz tri'es granica.

Ne daj bože da imaš među svojim zaposlenima neke cigane videla bi onda šta su muke.

Lud si ako si za ozbiljan posao zaposlio cigane. Za njih ima drugih poslova, đe neće smetati.

ne mozemo vesnam, ignorisao bi ih, ali toliko smrde da ne mozes da in ne primjetis,

Pa ne živiš sa njima, čoče.

Šampon od koprive!!! Umrla sam od smeha! Dživdžan je odlepio!!!

Анчи, смараш брате, смараш у пичку материну.

U azil su njima. Ko sa keradima!

Haha, tek sad videh na Vuki šta znači Dživdžan.
Btw, cigani ili su najsiromašniji, ili imaju najviše para u gradu. Mada ovi drugi su veoma retki.

kako ne moram, ako ne mogu prosetati kroz grad bez cigana koji me uznemiravaju prosenjem, mislim da to jeste problem.

Lud si ako si za ozbiljan posao zaposlio cigane. Za njih ima drugih poslova, đe neće smetati.

Nisam lud nego posao kojim se bavim između ostalog zahteva i zapošljavanje ljudi koji zbog svoje stručne spreme ne mogu ni da rade ništa drugo nego to. A gomila cigana nema nikakvu školu tako da sam primoran da probiram uglavnom među ciganima.

-Most-, znam. To mi je uža specijalnost! Doktorirala sam na tome!

Па боли ме курац, не спемуј више смору.

Kaže se "smorE". Imaš oskudan rečnik protkan jeftinim psovkama.

Petre, pa oni ti ustvari pomažu. Za pare, ali rade ono što ostali vjerovatno ne bi radili. A i sumnjam da su tako loši ljudi.

kako ne moram, ako ne mogu prosetati kroz grad bez cigana koji me uznemiravaju prosenjem, mislim da to jeste problem.

Njegovo Veličanstvo ne treba uznemiravati.

Да, сморе досадни, престани више да сморујеш сморе досадни са сморе темама, аукурац.