Prijava

ali i izuzetno kvalitetan autor, po meni jedan od najboljih na sajtu

оуфоргадфакинсејк...

а што се саме теме тиче... предлажемо то одавно на мод форуму, не баш да нам је "заглаву" ал да би као била добра идеја. каизен се не изјашњава. класика, дакле.

ЕДИТ: ово за уклањање са дијелова сајта. не за уклањање трајног бана.

ali i izuzetno kvalitetan autor, po meni jedan od najboljih na sajtu

побогу, свашта у Божијој башчи

koliko kaizena zaboli tuki za sve lololol

mi kaizenu punimo racun, kada bi autori strajkovali 7 dana, bio bi on u frci :)

ali i izuzetno kvalitetan autor, po meni jedan od najboljih na sajtu

Nikada necu da razumem ljude koji su opcinjeni likom i delom nekog pojedinca, a da za to nemaju poseban razlog, osim zelje da pripadaju nekoj grupi.

Nikada necu da razumem ljude koji su opcinjeni likom i delom nekog pojedinca, a da za to nemaju poseban razlog, osim zelje da pripadaju nekoj grupi.

Realno. Gotivim i ja caru al ovi sto ga dizu u nebesa su sekta lolol.

Екстремно глуп предлог.

Neki dobri autori su banovani trajno zbog ispada koji nemaju veze sa definicijama, i licno mislim da na tome najvise gubi sajt.

Кршење правила се мора казнити. Некад је и за ктитиоре гласило правило:

Без обзира на опцију "ктитора" можете бити бановани због кршења правила

Кад мод запријети са трајним баном, да видиш како је аутор миран

ja sam nov na sajtu, neke autore tek upoznajem, ali tek 8 ljudi pratim koji su mi zanimljivi iz nekoga razloga :)

Crve, nikoga ja ne dižem u nebesa, samo kažem da je on po meni jedan od najboljih autora koje sam čitao.

jedan od najboljih autora koje sam čitao.

оуфоргадфакинсејк...

Dobro Lula, dobro, kontam.

Кршење правила се мора казнити.

http://www.youtube.com/watch?v=EcQXtVFwQJ4

добро, нинка, драго ми је. :)

а сад се баци на читање других аутора, МНОГО других аутора, па да немаш опет ваке испаде :)

Čitam ja, ne brini, više nego što misliš. :) Mada možda i nije, ipak imaš uvid u moj odnos glasova. :) Ne znam, meni se sviđaju njegove defke, ismijem se svaki put kad ih pročitam, jebiga.

Crve, nikoga ja ne dižem u nebesa, samo kažem da je on po meni jedan od najboljih autora koje sam čitao.

Crve

Zar je doslo do toga da me mesas sa Istvanom? Edituj to "C" u "K", dok jos shvatam ovo kao stamparsku gresku. Inace ima da pravim RUSVAJ!

Mocna rec "RUSVAJ", inace...

Jok bolan tebe Bušmane, nego Maggot, crv.

I, da, kad te odbanovaše?

Jok bolan tebe Bušmane, nego Maggot, crv.

E ne moze tako. Ako imas problem sa gospodinom Magotom, nadeni mu neki drugi nadimak. Ovaj sam ja odavno pripisao Crvu, te necu dozvoliti da neko pomisli da ih ima jos! Maj kriejsn...its alaaaajv!

EDIT:

Odbanovase me pre par dana. Skapirali su da plenim. JA KAD IZADJEM NA SCENU JA PLENIM!