Prijava

ништа од просвјетљења. месија има друге обавезе у овом миленијуму. драги вјерници, сабраћо у богу нашем вукајлијашком, разиђите се у миру.

Mislis da Paninaro trazi dokaz za svoju tvrdnju, pokusava da se seti o cemu se radilo, ili je samo povredjen sto mu nisam pravilno izgovorio "ime"?

Njaaaah, predlog. Ni tamo ni ovamo. Nije lako izvodljivo, a ne garantuje uspeh. Čak, može da ima kontra efekat.

Nego, ne pratim, koga je sad Buš natovario?

I stani, je l' se to sada praktikuje ukidanje trajnog bana ljudima koje su BIVŠI modovi banovali?

Sem u slučaju JTU-a i sličnih glava.

ет бушидо:

а шта зна ја, глупо женскиње

упс, плеоназам
е ипак сам паметна, како ту ријеч знамм!! :треп треп треп:

Kad vec pomenuste oko banovanj mozda bi trebalo odbanovati Auroru. Tad je dzimi banovao a pisalo je da je na sopstveni zahtev a pratio sam tu raspravu i nije trazila ban mada je moglo tako da se tumaci. A nije los autor

дај линк од расправе ако те не мрзи, баш ми је жао што је Аурора отишла.

то је било на сопствени захтјев.

Pa sad ne znam tacno. Davno je bilo. Mislim da je rasprava bila u raznoraznim pitanjima. Vidi kad je banovana pa nadji po datumu. Ja sam preko moba pa nemam vremena. A kad bud za kompom videcu da nadjem

a pisalo je da je na sopstveni zahtev a pratio sam tu raspravu i nije trazila ban

Откуд ово онда?

Neće se ona vratiti, da je htela mogla mi se već javiti.

аман, милош дезинформише. сама је отишла, са сајтом се сморила, и, ко што рече брус, да је хтјела да се врати - могла се досад стопут јавити. и са дуплог налога или како год.

Sad mi bas Aurora poslala pvt, pise "kazi Luli da me odbanuje, kao dokaz da sam to stvarno ja neka posluzi to da je 072 iz mog nika moje godiste. Kad rekoh 72, sad mi neki tu bili na vratima, a ja kazem odakle bre da platim porez kad niko ne vrsi povracaj PDV-a, ali neka, nicija nije do zore gorila! I onda drzava od mene ocekuje da ja budem redovna, a komsiji kad je pukla cev i poplavila ceo parket, deset dana nije mogao uci u kucu, a osiguranje nista nije platilo 2 godine, posle tek kad je devalviralo, a zena mu nezaposlena i odakle coveku pare da to sredi..."
I jos svasta nesto napisala, ovo je ukratko i na ekavici, radi lakseg razumevanja. Enivej, odbanujte je.

она је!! чек само да се консултујем с осталима, да не испадне да мијењам туђе одлуке

ааа, не могу се консултовати с џимијем, није ту, а ипак без њега не иде :(

сачекаћемо, ничији одбан се није до сумрака разодбановао!

ok, moguce je da gresim, uostalom vi bolje znate.sad sam nasao tema je bila ova:
http://vukajlija.com/forum/teme/38232-zasto-se-srbija-i-srbi-i-srbi-odvratno-odnosi-prema-bivsim-vojnicima-i-staresinama?strana=7
i posle toga je bila banovana, pisalo je na sopstveni zahtev, verovatno mu je pvt poslala i trazila, na temi koliko se secam nije a cini mi se da je tada pomenula u raspravi pa nek me banuju(mrzi me sad sve da citam).Izvinjavam se ako gresim i dezinformisem.

kazi Luli da me odbanuje, kao dokaz da sam to stvarno ja neka posluzi to da je 072 iz mog nika moje godiste. Kad rekoh 72, sad mi neki tu bili na vratima, a ja kazem odakle bre da platim porez kad niko ne vrsi povracaj PDV-a, ali neka, nicija nije do zore gorila! I onda drzava od mene ocekuje da ja budem redovna, a komsiji kad je pukla cev i poplavila ceo parket, deset dana nije mogao uci u kucu, a osiguranje nista nije platilo 2 godine, posle tek kad je devalviralo, a zena mu nezaposlena i odakle coveku pare da to sredi...

хахахахахахах, оригинал!

јооој тема је сасвим сасма скроз и потпуно скренула са теме, има већ пет страна уназад :)

али, само да разјаснимо ово. милоше, ОВДЈЕ види кад је сама тражила трајни бан. и не дезинформиши више народ, амааан
http://vukajlija.com/forum/teme/13176-prijavite-autore-koji-vredjaju-i-spemuju-procitajte-prvi-post-pre-postovanja-na-temi?strana=146#post_1781632