Prijava

ja znam za bushida da ga je nepravedno banovao trajno, i nije mu dao da dodje sa duplaka, jeste, to je nepravedno.

Pa nije toliko nepravedno.

Maltretirao sam ga od pocetka njegovog moderisanja. Nazivao sam ga slugom, crvom i ostalim totalno gotivnim imenima. Prosto receno, tovario sam ga gde stignem. Zapravo od tri trajna koja sam dobio...ili cetri jebem li ga....samo jedan je nezasluzen. I to prvi, koji mi je dao Mali Prst. Surovi me je banovao jer sam jeo govna i preterivao, cak se i samoizblamirao. I tu se cak malo i kajem. Istvan me je banovao jer sam ga kinjio i zloostavljao. Toga se ne kajem. Smatram to agresivnom terapijom koja ce mozda doprineti da se Istvan jednoga dana izvuce.

Opet, podrzavam svaki odban, kada se situacija rascicsti. Kao sto Istvan sada nije mod i ja vise nemam taj entuzijazam da ga kinjim, jer nije zasticen i ne moze da se brani. Ja sam vazda stitio nejac, tako da ga vise necu zloostavljati. Time je, jelte, situacija razresena i moj odban je realna solucija.

pa jbg, pratio sam to desavanje oko njegovog bana, tako da znam sta je i kako je :), mozda je trebao biti banovan, ne mogu upratiti sve, ali to zasto je banovan nije imalo nikakve veze, od 2010. sam na sajtu inace :), samo sto nisam od decembra iste do juna ove godine bio na njemu ;)

bušido je odavno zaradio trajni ban i to jednim komentarom koji je jedan istaknuti član dugo držao na svom profilu

Paninaro, o kom se tacno komentaru radi, odnosno koji ga je autor drzao na profilu? Nisam upoznat sa tim slucajem. Mada sam siguran da koment PLENI.

ako nekada budeš htio da razgovaramo, pokušaj da ispravno otkucaš moje ime.

Evo, promenih. Dakle?

мени ово звучи као опасан ултиматум!

ЕДИТ: опа, бушидо поклеко. да видимо шта ће сад да буде

znam da si ga podjebavao, ali da te je iskulirao ti bi se smirio, pa ako sam kazes da je bilo pravedno necu tvrditi suprotno :D

Lula, vidis kako sam kulturan mladic. I posle ja bedgaj. Eh, stvarno ljudima ne mozes udovoljiti.

опа, бушидо поклеко. да видимо шта ће сад да буде

Coveka vredja sto mu pogresno kucam ime. Nisam verovao da mu je to ime, pa nisam pojurio da ispravim stamparsku gresku, ali kada mi je saopstio da su ga tako krstili, onda kao sav normalan svet poklekoh. Ko sam ja da pogresno izgovaram ime koje su mu roditelji nadenuli?

ти колко им удовољаваш, буш, доћи ћеш до тога да те сад панинаро банује!

Dakle, Paninaro, prosvetli nas. Koji je to moj komentar, vredan trajnog bana, stajao doticnom autoru na profilu?
Zamolio bih te da mi saopstis, inace ce tvoja tvrdnja zavrsiti kao kleveta. A kleveta je kaznjiva.

OPAAAA

Zamolio bih te da mi saopstis, inace ce tvoja tvrdnja zavrsiti kao kleveta. A kleveta je kaznjiva.

OPAAAA

nedostajalo mi je ovo hahaha

Немој' да прелазите на певете кад је најзанимљивије. :Ѕ

ништа од просвјетљења. месија има друге обавезе у овом миленијуму. драги вјерници, сабраћо у богу нашем вукајлијашком, разиђите се у миру.

Ma jok, kakav PVT. Pvt sam koristio samo da skladistim slike Ajaksovog penisa. Nazovite me staromodnim, ali stil je nesto sto se ne kupuje!

je li lijepo dati mi dva minusa :), imam samo 6 defki, primjeti se to , dobro , jedna je zasluzila minus, ali citati nekoga, a dati samo minuse od ocjena, hehehe...pojavio se novi oblik hejta, da ga ja krstim imenom " soft hejt ", prave se pauze izmedju citanja, ne daje se vise od 5 minusa, kao da ne bi bilo upadljivo :)

змаје, не офтопикуј, шта лупеташ сад на овој теми? :)
ае пиши дефке!

ja se izvinjavam. Zmaje ne jedi govna da te ne bi nahranio glavićem! kako te nije sramota da napišeš sad ovo, lupio ti neko dva minusa kažeš?

ideeem, dosta ove teme :), ma kada se vratim kuci cu pisati, zapisao sve u tefter sto mi palo na um :)

Ne bi bilo loše kad bi se prijedlog uvažio, ali ipak mislim da treba dosta truda da bi se to uvelo, a realno nije neki veliki doprinos sajtu. Tako da sumnjam da će biti išta od ovoga.

I da, ne znam odkud toliko veličanje Care, sasvim prosječan autor, a na par tema se borite za njegovo vraćanje na sajt...