Prijava

tenkici,sasvim realna online igra,totalno originalna...preporuka svima

evo kakao i izgleda drugar pravio video

http://www.youtube.com/watch?v=v6wgbDq3-14

dodao bih onako par stvari...preko 12 miliona registrovanih igraca...

online igra,klanovi,ratovi sa bezbroj kombinacija tenkova...i sve to tako realno

sve si napisao, samo link nisi stavio...

А, ово фазон као и бетлфилд плеј фор фри, само с тенкићима изгледа? може.

da samo su tenkici u pitanju,igra je realna toliko da svaki vitalni deo tenka moze da se osteti,ubije clan posade i to sve ima efekta na igru,tenkovi su radjeni po dimenzijama realnih tenkova iz ww2,takodje i sa datim karakteristikama tadasnjeg vremena

sta je potrebno,registracija,skidanje klijenta od jedno 2-3gb,log in u uzivaj,isceprkati malo i videti kako funkcionise igra...onako bih na prvo mesto stavio realnost

Јел има буџења машине, типа -армор, дужи домет, више муниције фазон? Скупљаш ХР и тако то?
јел, колко заузима игрица, пошто ми је лош нешто нет последњих пар дана, да ми не пукне веза па да се јебавам поново?

Bilo na televiziji , neki nas covek bio najbolji na svetu po skoru

da skuplja sa XP za module tj topove gusenice,motore,grinda se posada na sto veci nivo...

to bi bio uslov za sledeci nivo tenka,ima da se kupe jos stvarno brdo stvari..mnogo je veliko da bih vam sve ispricao

Jel to podeljeno na država ili kako?

Ima tema već, ja otvarao. Igram takođe, mada sam batalio pre nekoliko meseci. Ako nekome treba acc, mogu da prodam za 200 evra. :)

Skup si. Koji tier tenkovi? Koja nacija?
Uzgred, metni link tvoje teme.

ima ludi bar 5 top tirova

A ti? Do kog si stigao? :)

Imam E75, top ruski hevi, drugi hevi, top nemački arti, onda top ruski TD, ima svašta, mogu da prodam acc za bar 200 evra kad bih našao kupca.

Pa lepo. Ja samo s braćom Rusima. Kv-3 i su-85. To je moj max. Nisam igrao mnogo. :) mada sam prešao na švapski arty, bolji je.