Prijava

Ma ja sam igrao od septembra 2010. još kad je bila Closed Beta Testing, pa kad su izbacili igru, resetovali sve i onda brat igrao, pa ja samo ponekad.

Počeo da igram. Baš kul igra. Nego trebam pohvatati sve konce sad, dok sve to istražim i ostale zajebancije.

Ajd napišite nikove, da vas dodam tamo, pa da odigramo koju.

miniGunnerSRB, al slabe vajde kad me ubaci sa jačim tierom kad igramo u tandemu

Imam ja svašta, i manjih tiera. Ajd sad ću da uđem da te dodam i da vidim šta imam od slabijih.

Evo i mene taman.

Chavez90, pa me dodajte.

JohanSrb pa me dodajte tamo pa da se pucamo malo.

Evo dodao sam vas, javite se sutra ovde pa da odigramo koju.

Ček, a gde da vas ja prihvatim, ne znam još sam nov.

Nema prihvatanja, imaš tamo dole levo kontakte, samo kucaš nik i dodaš. Nema tu "prijatelja" više kao lista ljudi koje želiš da vidiš da li su online.

Ja se držim Sovjeta, naguzili me kao majmuna, skinuo sam im jednog tenka, ali ne dam se.

Ja sam sa Nemcem. Ipak je Nemac Nemac...

Jel postoji neki lakši način za nišanjenje?

Brate, igrica je pravljena da nubovi ne mogu da kidaju, zato je malo teža.

јебеш ми све ако ово не скинем кад завршим са испитима

Brate, igrica je pravljena da nubovi ne mogu da kidaju, zato je malo teža.

Znači još malo ću da se brukam, dok se ne uigram malo.

Štekanje, čuvaj bok, nemoj mnogo izvan svojih saveznika. Osim ako si scout. Ja na teži način naučio. :)

Nema ništa gore nego kad mu skineš 90% i dođe neki kamper i ubije ga...

Ma nije bitno ko dobija frag (osim ako ne juriš medalju "Top gun" 6 ili više tenkova uništenih - al go kurac od nje) dobijaš xp za svašta, a naravno najviše za demidž, za fragove ne dobijaš dodatni xp. Dobijaš i 50% xp, ako ti primećuješ protivnički tenk, a neko drugi ga šuri i tako dalje da se ne raspišem sad na fonu sam. Idi na WoT Wiki, tamo imaš sve objašnjeno, od saveta za početnike pa do načina na koji igra funkcioniše (kamuflaža, dobijanje xp-a, šanse za probijanje oklopa/rikošet). Prilično sam siguran da sam, svojevremeno, znao bukvalno na koji način igrica "diše". Dosta je korisno znati, gotovo neophodno.