Prijava

Нисам мислио на то, него шта ми је потребно од ових додатака на постојећем тенку, нешто што ће ми помоћи да преживим кад ме погоди шрапнел. Хвала свеједно, омиљени ми је Јагдпантер, гледаћу њега да узмем некако..

Нисам мислио на то, него шта ми је потребно од ових додатака на постојећем тенку, нешто што ће ми помоћи да преживим кад ме погоди шрапнел.

Не много тога. Постоји део опреме који ти побољшава вешање и тиме ти (у одређеним ситуацијама) помаже да преживиш, али не треба ти то. У идеалним ситуацијама, не треба уопште да будеш виђен током партије. Ако желиш да стављаш опрему, за ловце на путу до Јагдпантера генерално узми камуфлажну мрежу, бинокуларе и ремер (ако имаш кеша).

Сама та линија је солидна, мош одатле да почнеш. Једино је Јпанцер4 курац, и биће ти зајебано с њим, како год да окренеш.

Хвала Војкане. Само једна ствар ми још није јасна, највише играм са овим руским ЛТП лаким тенком, и кад уђем у истраживање пише да исто није потребно. Зашто не могу да га унапредим још више? Рецимо овај британски Викерс могу.

LTP ti je premijum tenk, istrazivanje nije potrebno. Oni ti sluze da treniras posadu, a premijumi viseg tira i za pare.
Nemoj da se razocaras kada stignes do Jagdpantera, odnos tenkova u igri i njihovih istorijskih vrednosti nije bas pravi...

Jagdpanter je odličan tenk, kao i svi njemački lovci tenkova počev od Hetzera i Stuga pa sve do tiera 10.

Samo da se upišem, možda probam da igram. Jel igrate zajedno svi na nekom serveru ili ovako random?

Oni ti sluze da treniras posadu, a premijumi viseg tira i za pare.

Какво тренирање посаде, за шта ће ми то? Како год, боље је него што сам очекивао, тенкићи лепо изгледају, само био сам у праву да треба 300 година док се дође до ових мало новијих.

el igrate zajedno svi na nekom serveru ili ovako random?

Ја играм са ортаком ево од јуче, не знам никог одавде, ако се искомбинујете за неки гангбанг зовите.

Едит

Jagdpanter je odličan tenk

По мени најкомплетнији (анти)тенк целог рата, али само их је мали број произведен

Какво тренирање посаде, за шта ће ми то?

Bez toga nemas sanse. Posada krece od 50% i sve radi za cetvrtinu sporije (punjenje topa, nisanjenje, ubrzanje) nego posada od 100%. A kada stigne do 100% otvara im se mogucnost da nauce skill-ove i perk-ove koji variraju i zavistnosti od stila igre ( za Jagdpanter bi recimo isla kamuflaza, za teski tenk je bitnija popravka itd).

Mehanika igre je izuzetno kompleksna (penetracija, steta, detekcija, kamuflaza) imas sve ovde lepo objasnjeno, moze te postedeti mnogo velikog nerviranja.

http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics

Ау нисам знао. Хвала торима. Могли би да се скупимо за неку заједничку партију, само да се мало увежбам.

Imam pola godine Gw. Tigra i tek sad skontam da su sredili AP za srebeo (baš srebo ne zamena gold u srebro znači nisu zlatne granate) sunce ti jebem za 2k srebra po granati pukneš lika 1550 dmg prosek a pen je 305 valjda. E sad pošto se pen gubi na daljinu nije toliko dobro kad prebacuješ mapu ali npr slabijim tenkovima t8 i nekim t9 dere pun dmg lagano dok t10 isto može da opari ali sa strane ako ga dekneš ili Mausa glupog samo s guza. I AP ako fulaš jbg nema spleša. Opet kad se upraksaš zabavi nikad kraja. U jednoj partiji sam one shot Focha drkavog i T69 da mi je ko javio to jutro da mi je baba umrla ne bi mi pokvarilo dan koliko je dobar osećaj kad ugasiš full Focha. Eto reko preporuku da ostavim ko ima high tier arty da se izdrkava malo po sirotinji. Najgore je ipak na kraju reload od 40s ali kad pogodi ....

Ma, samo majka Rusija... Vozam KV-1S, u fullu, i T-34/85, u fullu i on... Jedino malo jebe oprema... Imam ventove na 34, navodioc i nabijač na 1S... I dole sve istraženo do IS-8, jedino sam ja stoka, pa se ne znam strpiti i skupljati pare, nego prodam sve, i onda se jedva snalazim...
Nick je Gnjurac_Na_Biciklu, ako je neko za neki vod, neka mi se javi. Ili ako je nekome, da se organizuju čete, ili vodovi, jedni drugima da olakšamo grindove.

http://www.noobmeter.com/player/eu/mali_prst/511236509/
Evo ga moj profil.
Ko hoće sa mnom u vod, nek mi se javi ingame.

A gde se skida instalacija? Ja sam malo nepismen za te varijante, al sam voljan da probam...

nesss
A gde se skida instalacija? Ja sam malo nepismen za te varijante, al sam voljan da probam...

Odi na njihovu stranicu
<http://worldoftanks.eu/>, gornji desni ugao, pise play for free, tu ides, ostavi preko noci, jer je velika igra

Super. Sutra startujem kad stignem kući. Hvala!

Имам Тигра, КВ1с (сва опрема оба тенка), Т-34 играм спорије, СУ-5 (не свиђа ми се, не волим артиљерију, не могу да се замислим како играњем са самохоткама скупљам типа 40 хиљада искуства). КВ1с добро прави паре ал сам почео да купујем по једну или двије панцирне-поткалибарске да неког јачег начнем на почетку па сам у губитку, тј. у минусу ми је однос зараде и поправке хахахах. Нервира ме што се пуни 15 секунди ал јебига. И тако... И глуп ми је фудбал, играо сам пар пута кад се појавило ал и је бесмислено, као да овако већ не губим довољно времена хахах

Ima li na Vuki aktivnih igrača WOT-a?