Prijava

Ганцима лагано забрањен улаз :)
Моште да кажете да сам шта оћеш, боли ме курац, немаже!

Ххаха, кантер на стрелице... Ееее, добра стара времена...

Доста тога сте споменули сад кроз све ове постове.. Биће ту свашта кад будем опет читао.. Не може нико боље да ти каже каква играоница је ваљана осим оних који их посећују.

Е има да ти уђем у циганској мајици па да видим хоћеш ли ми забранити улаз.

Е има да ти уђем у циганској мајици па да видим хоћеш ли ми забранити улаз.

Хахахах, не брини, сви су у ганерским мајицама овде :)

Е има да ти уђем у циганској мајици па да видим хоћеш ли ми забранити улаз.

Ciganima, romima.
Cokulo..
Ksna je Zvezdas..

Е има да ти уђем у циганској мајици па да видим хоћеш ли ми забранити улаз.

Hahahaha

Ееееееее ал ја имам посебну :Д
ВГЦЗ! :Д

Pazi ako hoces da ti kazemo kakva bi bila bas bas dobra igraonica, dobro sto si nam se ovde obratio.

Oko tih papira, kompova i toga, slabo ko moze da ti pomogne ovde :)
Ne kazem da ne moze..

Морам питам (бившег) зета како то иде, он је држао једно време тамо на Бежанији преко пута пијаце десетак компова... Ако га наватам, пошто вррррло слабо контактирамо... Али долазило је клинаца, цео дан су макар два-три компа била упаљена.

Колко су се клинци усеравали кад виде да се улогујем, а на рачуну три хиљаде сати. :Д

Морам питам (бившег) зета како то иде, он је држао једно време тамо на Бежанији преко пута пијаце десетак компова...

Па ја сам преко пута пијаце, на Бежанији.
Велика, штавише, ОГРОМНА је могућност да се знамо ја и твој зећа (бивши) :)
Само да није неки од овију што су их моткама терали :)

ЕДИТ Кад је држао то?

Колко су се клинци усеравали кад виде да се улогујем, а на рачуну три хиљаде сати. :Д

И ја сам к'о клинац дрк'о на то :)

Саћу да те питам на привате.

Хахахахах, ајд'
Има диспадне како се знамо и ја и ти, исто к'о са Џонијем кацмо извалили ко смо..

ЕДИТ Сос вероватно зна брда о тим стварима.. Било би лепо кад би свратијо

Organizujes turnir u CS-u, dodjem ja i osvojim ga i imam pare za The Prodigy i Skrillexa. Imamo deal!

буксна ми зна зета... љољ

Organizujes turnir u CS-u, dodjem ja i osvojim ga i imam pare za The Prodigy i Skrillexa. Imamo deal!

У је, па ја још ни компове нисам купио још.. Мораћу да пожурим..

буксна ми зна зета... љољ

Никад није хтео да игра кантер против мене ололол

И да, да вукови са Мањиче пиче у играоници. ТО ДОВЛАЧИ ПИЧКЕ
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QBjV9q4IkG0
ОПААААААА

E ono što ja znam jeste da moraš na svakom kompu original Windows i original igricu i da za to oće inspekcija da jebe opasno.

e da buksnetino, u tu manju prostoriju stavi 2 plazme, 2 sonija i lejzi begove :D i pičiš turnire u pesu, singlove pa onda dublove :D

Ovo za PES je ekstra ideja znam likove koji imaju igraonicu samo za PES ali imaju kompove umesto sonija i plazme velike plus po 4 džojstika i neke udobne fotelje, uvek je puno i zarađuju lepo. A često prave turnire i tu bude navala.
Tako da jedan deo možeš komotno samo za to. A inače ti je ideja ekstra jer ako nema u blizini igraonica uvek će da bude puna ali uvek. Još ti kažeš da ima potražnje tako da nemaš brige.
Call of Duty stari smo mi pikali u multiplejeru i više nego kantericu, jebe koliko je dobro.

Што је најгоре, имам већ један сони и једну плазму. А нешто и не играм. :)