Nacionalizmom protiv narkomanije

  1. Video sam ovaj grafit pre neki dan, nisam ga nažalost uspeo uslikati. Ali od tada razmišljam šta je pesnik hteo da kaže ovim.

    Ima li neko volje da izfilozofira ovo?

  2. Pijana budala napisala jedine tri riječi koja je imala u tom trenutku na pameti i eto.

  3. Рецимо шаљите ђецу у рат да глуме квази националисте и неће се дрогирати.

  4. ja kontam da je hteo reći da se veliki Srbi ne drogiraju, jer droga je smrt bavite se nacionalizmom

  5. Čeda računa da je to jedini način da se skine.

  6. ili sam ja glup, ili je ovo glupo, nema druge

  7. zapravo, devetare, u ratu se najviše drogiraju.
    jebi ga, nisu ljudi bezdušne mašine, misliš da bi izdržali tak'e okolnosti skroz strejt? :)

  8. Крис, овде кад је био рат мој ћале није имао љеба да једе, а не да се дрогира :Д

  9. iz pouzdanih izvora, da ne kažem prve ruke, znam da kada je tamo bio rat, hrvati su imali "original" kokain, sa sve utisnutom šahovnicom na paketićima.

  10. Крис, овде кад је био рат мој ћале није имао љеба да једе, а не да се дрогира :Д

    Moj ga je puškom zarađiv'o.

  11. Хрвати, ми јадни Босанци нисмо имали за герме :Д

  12. Na Orašju, '94 nije bilo duvana, sadila raja travu, pa je došlo dotle da se fudbal igrao između rovova. Bolji oni bili, 6 - 2 u pobjedama, koliko znam.

  13. Ovo je istina, Ninčilo.

  14. Дају владе кад имају репа војницима дроге које дижу... Мсм, логично је - Исплати им се. Викинзи су јели оне неке њихове печурке... То је све нормално. лолололо

  15. Можда назив трибјут бенда "Оружјем противу отмичара"...

  16. Брате, овде се није имало за живота да би било за дроге.

  17. Кад си националиста немаш мозга, кад немаш мозга не дају ти да радиш, кад ти не дају да радиш немаш пара, опет би могао да крадеш ал' и за то ти треба мозак, значи кад немаш пара немаш за дрогу.

    НАЦИОНАЛИЗМОМ ПРОТИВ НАРКОМАНИЈЕ !

  18. Овде се од рата зарађивало за дроге. Ми смо увек били наопаки.
    Религија опијум за народ, национализмом против наркоманије... Така нека глупост шта знам...

  19. Глупо је онда :Д

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.