Da li se "ložite" na noževe?

  1. Ovo ekstra izgleda nada ne volim metalne drške nikako. NIkako. Al oštrica je ekstra mada ovaj nazub nikad nisam upotrebljavao ni na jednom nožu do sad. Kad ti treba testera ponećeš testeru majkumu

  2. heheeh ja pročitala da li se ložite na "noseve"? reko, el to neki novi fetiš?

    a na noževe, ne posebno... msm zgodni su kad oćeš disečeš nešto....

  3. štoćereći da se lemajo na noseve ložiš :333 priznaj
    dugački kratki prćasti čudni ???

  4. heheehe e, pa da, ložim se na noseve, realno :D

  5. Lemajo, aj kod mene da se ložimo? ;)

  6. Ja samo nos i imam, noževe mi ukrali i tupi su. I nos je tup. Nije smo on tup hehe

  7. heheeh skočimiše, eto me, vadi nos!

    mladi luče, misliš na um? :P

  8. Oštar i brz jezik otupeše mladog predstavnika salate. Pokunjen se vraća noževima jer bi izdominiran od strane lemaje.
    Tužna sudbina. Tužna, a samo je mmislio na tupu ivicu od stola...

  9. Tačno si mlad.

    Ajde, Majo, dolaz', kupio sam i neke čajne kobasce da se zgotivimo. Znam da voliš kobascu he he ;)

  10. uuuu čajna! :D samo ako ćeš da je sečeš nožem! kobasicu mislim... (ok, ovo je sad ispalo nekako morbidno, al ajd, nema veze...)

  11. jako se ložim
    nekad se nežno diram vrhom noža oko čmarnog koluta, nekad se jednostavno zasečem po butini, da ne vide da sam emo kad igram fudbal, sa mojim ortacima iz tretane, znojav.
    kad nema noževa blizu mene ja patim, želim ih stalno, nekad se bodem šestarom, gde stignem, jer ne mogu da se kontrolišem, jednom sam video prepičku kako ide sa nožem i imala je takvu i senku sa nožem jako mi se digao jako sam se naložeio ali noža nije bilo tu pa sam progutao češalj
    noću sanjam srebrnicu, jasenovac, peti parkić... koliko je samo tamo noževa bilo, raznih

  12. Da li se "lozite" na nozeve?

    klinci navijaci se loze na nozeve,jer nisu otktili picku,pozz

  13. ja nisam navijač

  14. Ovaj gore sa narandzasto crnom drskom je skroz gotivan, ima li ga gde uzeti ili je to neki limited hand made edition? :) (mislim da sam vidjao ovaj noz vec negde, ali nisam siguran)

  15. http://img9.imageshack.us/img9/674/mxks.jpg
    ovaj?

    nije serijski, to je majstor iz kovacnice "crni hrast" radio za takmicenje lovackih nozeva

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.