Prijava

Šta znate o Hristu i šta za vas predstavlja Hrišćanstvo?

nek si ti tako pametan, pa si nam svima objasnio...

Nije to to od kad nema Valsinarba.

moje je misljenje da si promasio sajt...

nije da sad ja nesto tebe omalovazavam, da me ne shvatis lose, ali na ovakvom sajtu, na sajtu gde se vsako sprda sa svakim i svacim, gde nikom nista nije sveto ti pokusavas da pokrenes raspravu o jednoj dubokoj i velikoj temi...

promasio si...

kosmopolita
nek si ti tako pametan, pa si nam svima objasnio...

Pa očekujem ja hejt, uvek se to desi kada neko učen pokuša da objasni drugima neke stvari. Ja samo pokušavam da nađem dovoljno inteligentnog sagovornika za ovu temu, ali pošto nema Džimija niti Valsinarba, slaba vajda...

Nije to to od kad nema Valsinarba.

baš tako...

moje je misljenje da si promasio sajt...

nije da sad ja nesto tebe omalovazavam, da me ne shvatis lose, ali na ovakvom sajtu, na sajtu gde se vsako sprda sa svakim i svacim, gde nikom nista nije sveto ti pokusavas da pokrenes raspravu o jednoj dubokoj i velikoj temi...

promasio si...

+1

Ja samo pokušavam da nađem dovoljno inteligentnog sagovornika za ovu temu,

Dođeš do Nikšića pa ćemo pričati. Ali ovo ti nije mjesto za to, kaže ti Javio.

neko učen

zajebavaš?

i ti sad sebe smatras Hriscaninom?

pa gde ti je poniznost i okretanje drugog obraza?

nesto u ovom tvom postu ne vidim, vidim gordost i "ja sam pametan i ucen a vi ste glupi i neuki pa ne mogu da vam objasnim"

jel to Hriscanstvo?

Ne sputavam ja vašu kreativnost ili zajebanciju, možete da je koristite, ali ovde ima ozbiljnih tema... Nisu svi klinci koji pojma nemaju o ovakvim stvarima. Pitanje je ozbiljno, da li smo mi HRIŠĆANI?

Pa ovo je okretanje drugog, pošto sam šamar jedan već dobio otvaranjem teme o vaskrsenju.

ti imaš pojma, dečko?

Јесмо Хришћани. Покрштени смо у 7 вијеку (ваљда је тад)...

sta to znaci :da li smo mi Hriscani?"

koji to MI?

nema MI...ima Ja, Ti, on...ponekad ima i ona...ako si dovoljno pricljiv ili kurat...

svako odgovara za sebe i svoje postupke...

jesi ti Hriscanin?

budi, ako jesi...ako nisi opet me zabole...

Svi smo kršteni, ali koliko znamo o religiji, po onome u šta verujemo, pre smo BUDISTI!

o kojoj većini ti pričaš? imaš obraza da lupetaš da niko ne zna zašto slavimo slavu i koje su zapovesti...čemu tolika arogancija?