Prijava

okretanje drugog obraza time sto ces reci "ja sam ucen a vi ste glupi"?...

mojne...

Krompir je krompir.

ko to MI?

ko MI?

nema MI...MI ne postojimo, mi ne egzistiramo u istoj zajednickoj kuci, mi ne jedemo isti hleb ili poparu, mi ne jebemo iste zene, mi ne idemo na ista mesta, mi ne citamo iste knjige, MI ne postiojimo...

postojim JA, Ti, Pera, Djoka, Mika, Zvezdana, Svetlana, Petkana...

Vidim da pokušavate da me verbalno razapnete ili spalite na lomači, to ljudi rade kada im se ne svidi da neko zna više od njih. Da opet siđe Isus vi bi ga osudili na smrt, evo druga strana, a niko ne odgovara na pitanja...

o cemu ti decko pricas?

mučenik, spalismo ga na lomači...

ko bi Isusa osudio na smrt?

Srbi?

pa da su svi Srbi jednojajcani blizanci, opet ne bi bili isti, svako bi bio jedinka i bice za sebe...

Moilim da napustite temu pošto o istoj veze nemate. Hvala.

neću da idem sad zinat...probaj da me oteraš.
glupa ti tema!

Molim ja tebe da napustis sajt ili barem ne otvaras glupe temd.

Нисам читао уводни пост чим сам видео елементе теозофије у њој, али бих само хтео да кажем следеће: Срби могу бити и православци и римокатолици и протестанти и будисти и агностици и атеисти и да верују у flying spaghetti monster и да верују да су змајеви створили свет и да је Чеда Јовановић творац Сунчевог система, то не мења чињеницу да су они Срби. Националност и вероисповест су независне једна од друге (бар би, јелте, требало да буду).

Hriscanska poniznost...

Molim vas da napustite prostor jer ste glupi...

jak si ti Hriscanin...

jel vredjas majku svoju koja te rodila?

ponekad, kad te iznervira, kad ti ne da kintu?

na glas ili u sebi?

što bi rekli vi mladi lolololo

Hrišćani koji znaju kad je sveti Vratolomije i da ne treba da se penje na drvo tada, jerbo oće vrat da se slomi, a kad se radi na svetu Petku, oće ruke dasosuše, a kad žena ne može da zanese, a ona krišom malo uđe u oltar, i tako sve neke magije i džudžu-mudžu. A kad pitaš da navede četiri jevanđelista (ne daj bože razliku u prikazivanju Hrista između njih četvorice), ili tako nešto, dobićeš bled upitni pogled. Većina Srba su hrišćani samo spolja, a šuplje je to iznutra.

evo valdemar sve zna, ljubi ga majka...

Banderasu Hriscanine, skaredan ti avatar...

neke gole zene, neke bludne radnje....

da brises to, odma, inace ti pakao ne gine...

nemo zaključavate temu, neću da se opet zajebem sa ogromnom postčinom kao na prošloj haha

a i lepo je pitao čovek, nemojte mu spemovati. saću i ja odgovoriti

a tek definicije kakve pises...

vulgarne, bezobrazne, sramne...

jel ih citas ocu i majci?

da im pokazes kako si smeran i bogobojazljiv?

Pošto vidim da vam je bilo preteško da pročitate uvodni post, a oni koji su ga pročitali nisu mogli da ga shvate, uprostio sam.