Prijava

Да ниси био у Макумби или Лас Вегасу

Las Vegas u Crepaji? :D

ја сам мислио да зивим (не могу јебено зх да нађем) у селу, ал кад сам вас ишчито...ПА ЈА САМ СРЕЋАН ЧОВЕК....ИЗ ВЕЛЕГРАДА ДА НАГЛАСИМ опса

Село Јежевица, између мог Косјерића и Пожеге. Та дискотека је у ствари једна просторија у млекари, оно, импровизовано јебига, немају други простор. Све смрди на млеко, пије се углавном пиво, ретко кад буде шта друго, донесу неке најобичније столове, какав курац шанк. Скоро сваки пут избије тучњава између Косјераца и Пожежана који упадну ту, али није то баш као кад се бију ови ваши дивљаци, секирама и ланцима од моторки, него оно културно, флаше, ножеви итд. Једанпут су се гађали оним металним кантама од млека, имбецили. Не организује се то сваки викенд јер није посебан локал, него кад им ови из млекаре дозволе. Ја био једном, упао у неку тучу, ал се брзо завршило јебига.

Село Субјел код Косјерића. Брдо јебга. У задружном дому, просторија 4 са 5 организују често те игранке, томболе и курце. Значи ништа оно дивље, буде жива музика и тако. Од познатих естрадних уметника била је Венди, довео је мој комшија који је иначе организатор па је то вече и спавала код њега. Мислим да је сву зараду дао њој за сес, ништа му није остало. Кад је ментол. Туча иначе нема, понекад се мало покаче, изађу напоље и ништа не буде. Смор.

Стрит Церовац
Фино место, долазили људи из пар околних села сваки викенд,увек пуно,крцато. Од пића било оно основно: пиво,сокови,вина,водка,вињак...мислим да нисам ништа изоставио. музика уживо и то одлична музика, људи су углавном били нормални,али су се и били редовно. Село јебежга,увек мора да се нађе неко.
Простор је у склопу дома, али је био фино сређен, лети се отварала и башта.
Пичака кол'ко ош и какве ош. Било их је разних, и дебелих и мршавих, ниских и високих. Сви зуби на броју,милина. Прву пичку сам тамо нават'о.
Али! то је све било пре неких 5 година. Некако од једном је почела масовна појава клинчадије, људи више нису хтели да долазе,газда затварао и отварао пар пута, и на крају затворио коначно. Покушавали после људи поново да покрену,али није ишло.

јављаћу се ја још,ово је тема за мене.

joj ima jedna Folkoteka lol, u mom selu, kod Kosmaja. Kad je vasar leti, valjda za Svetog Iliju, to bude haos,bude ljudi dosta bas i svira Kosmajac :D

Два срца, опет Церовац.
Само простор ништа више. Два стола,шанк и два свадбарска звучника. по зидовима углавном ламперија. Власница затворила кафић и издавала простор. Никада није један човек водио посао, већ је сваког викенда неко други нешто организовао. Углавном су се славили рођендани, али није била реткост да се људи међусобно организују. Дочек нове године у том локалу је увек нешто што се препричава наредних пар година. Никада није била музика уживо, већ је углавном неки локални диск џокеј доносио комп са већ спремљеном плејлистом. Пиће опет основно, пичке солдиног квалитета, било је и препички,било је и ругоба.
Прошле године је неки лик купио локал и отворио ресторан. Сад је баш фенсерица. Срање.

Каирос Десимировац
Култно место. Тамо је и мој ћале излазио својевремено. Отворен још шесет и неке, сређен по тадашњој последњој моди и од тад ништа није рађено, мада то све и даље одлично изгледа. Затваран је и отваран милион пута, у почетку је био и ресторан, али сада је само кафана. Деведесет неке је затворен за јавност последњи пут када га је преузео неки кримос, и ту су се скупљали он и другари све до двеиљаде прве,друге. Пре две године је поново отворен.
Уђеш у ходник и имаш двоја врата. Десна воде у просторију где су столови и музика, а лева у округлу собу пречника,па да не претерам, али има неких 10 метара сигурно. Кроз целу просторију, у круг, иде шанк, у средини направљено неко срање које подсећа на дрво и протеже се скроз до плафона, на њему стоји пиће.
Пичке су суви квалитет. Годишта има разних од још мало па пунолетних па до милфача од којих памет стаје. Музика је феноменална, четвртком пева Срећко Кречар, петком и суботом неки бенд коме не знам име али су и они одлични. Увек је лудница,али она позитивна, мислим да се нико није побио у последње две године. Људи долазе са свих страна од Новог Сада до Ниша.

Пролом у Чумићу
Баш фино место, може и да се клопа а и храна је одлична. Преко дана је ресторан, а ноћу кафана. Ради без престанка,музика уживо,Углавном се певају шумадијске двојке,пиће је џабалук. Једном приликом се нађем са њих 10,12 за столом поручимо пиће,свако је узео различито,не знам тачно шта смо све наручили, али се сећам да је рачун био 960 динара.
Пичака слабо, ја не знам да ли сам за 5 година видео више од сто риба тамо, а и те које дођу долазе са дечком или мужем. Увек има места,људи који тамо долазе су углавном старији. Никад нисам ни чуо ни видео да се тамо неко побио.

Тај рад Торазулу, Лас Вегас је био од Пикулине кафане на 200 метара према Макумби, која је сада Сент Пол, тј. оно што зврљи онако празно јебига.

Место је познато као пумпа у Барама
Као што само име каже, локал у склопу пумпе. Место је феноменално, Лепо сређено,музика уживо,цене су просечне, ништа посебно. Женскадија млада, сељанчице к'о пуце,мада има и градских пичака. Оно што је можда необично за један локал у оваквој припиздини је организација. Сваког викенда играчице,лудила, организује се и пена парти с' времена на време,и сваког викенда је нешто ново. Е сад, има једну бољку-сељане. Као и свуда, не воле кад се појави неко нов па им напада снаше,тако да без неке озбиљније екипице није препоручљив одлазак.

YeahBatch
Село Јежевица, између мог Косјерића и Пожеге. Та дискотека је у ствари једна просторија у млекари, оно, импровизовано јебига, немају други простор. Све смрди на млеко, пије се углавном пиво, ретко кад буде шта друго, донесу неке најобичније столове, какав курац шанк. Скоро сваки пут избије тучњава између Косјераца и Пожежана који упадну ту, али није то баш као кад се бију ови ваши дивљаци, секирама и ланцима од моторки, него оно културно, флаше, ножеви итд. Једанпут су се гађали оним металним кантама од млека, имбецили. Не организује се то сваки викенд јер није посебан локал, него кад им ови из млекаре дозволе. Ја био једном, упао у неку тучу, ал се брзо завршило јебига.

Село Субјел код Косјерића. Брдо јебга. У задружном дому, просторија 4 са 5 организују често те игранке, томболе и курце. Значи ништа оно дивље, буде жива музика и тако. Од познатих естрадних уметника била је Венди, довео је мој комшија који је иначе организатор па је то вече и спавала код њега. Мислим да је сву зараду дао њој за сес, ништа му није остало. Кад је ментол. Туча иначе нема, понекад се мало покаче, изађу напоље и ништа не буде. Смор.

Lolo, bio sam u oba "diskaca" :D Ipak mi je favorit Subjel. Popijem 10 rakija za 300 dinara, onda odem u Kosjeric u onaj diskac dole sto se silazi ko u podrum, pored SUPa, tamo se otreznim jer se preznojim 12412412x za pola sata, i odem trezan kod babe.

Манус брате. Што не каш да си земљак? :Д

E daa, u Vajskoj, u Vojvodini ima kafic-diskoteka Adonis, kul mesto :D na isti fazon kao i sve seoske diskoteke, moz popojes boga oca za male pare, sta ces vise

E Manus, to! Mada sam u Kosjericu bio u svakoj kavani i kaficu..A moje selo su Ljutice , verovatno znas gde su.. Tu na 10 min od Subjela..

EDIT:

Kad smo kod preporuke, u Plavni (Kod Baca) sam bio u nekom novom diskacu. Gazdarica je Vera, ima i prodavnicu odmah pored. Onako fino nadrkana seoska diskoteka. Ima lajtsou, diskobol, na 2 nivoa.. Dolaze napilintarene zenke iz okolnih sela, a ima i pevaljka u minicu sa izbacenim sisama. Onako kul mesto. Mozes svega da se nagledas i napijes za male pare.

Nema takvih diskoteka više kod nas, samo teški seljačluk

Diskoteka u Kaoniku (okolina Kruševca). Jedno vreme je svaki vikend bilo poselo.... Inače mesto je sabirni centar za Radevce,Jakovlje,Gredetin,Rosica, Zubovac, Vukanja, Ljupten, Ribare, Grevce, Zebica, Malo i Veliko Krušince, Mala Reka, Srndalje, Boljevac, Rlica, Zdravinje, Veliki Šiljegovac, Mali Šiljegovac, Gaglovo i Kapidžiju... Mislim da imena sela govore dovoljno o atmosferi...
Drugi sabirni centar je u neposrednoj blizini KŠ, Zonfa u Pepeljevcu. Poslednji put kad sam bio (pre 2 godine) prosek godina je bio 14 i gazdi treba da se predloži da ubaci bazene sa peskom, tobogane, klovna i gomilu balona, ili će oterati sve mušterije...

Zonfa u Pepeljevcu

To jos postoji?

Oooo, vid' zemljaci.

Kod nas u kafić u Kupcima pre neku godinu dolazio DJ Shone kad je bio na početku karijere. Nisam bio, jebiga.

Radevce,Jakovlje,Gredetin,Rosica, Zubovac, Vukanja, Ljupten, Ribare, Grevce, Zebica, Malo i Veliko Krušince, Mala Reka, Srndalje, Boljevac, Rlica, Zdravinje, Veliki Šiljegovac, Mali Šiljegovac, Gaglovo i Kapidžiju

Bem ti ljeb....

Kod nas u kafić u Kupcima

Club 69, tako nesto, jel to to? Bio sam tu pre peses godina, drugarica slavila osamnaesti. Naravno, winamp zurka i pogledi "na bes" lokalaca neizbezni. :D