Prijava

To jos postoji?

Pre dve godine mozda malo jače jeste...

Oooo, vid' zemljaci.

Meni je ćale iz KŠ rodom ali sam i ja non stop dole... Čak šta više znam dvoje iz tvog sela, Kupaca...

Bem ti ljeb....

Šta bi tek rekao da osetiš to :)

E? Ajd pošalji mi na pvt koga znaš.

Kafe "Tron" u Markovcu kod Mladenovca. Ko nije bio, klabera video nije!

Газимудо, ја сам на неких 2 - 2 и по километра од цркве према Косјерићу, вероватно те и познајем.

YeahBatch
Газимудо, ја сам на неких 2 - 2 и по километра од цркве према Косјерићу, вероватно те и познајем.

Dole niz onaj strmopizd? Imao sam sa drugarom udes tu na krivini, jebo je ja ..
A ne verujem da me znas, video sam tvoje slike, nisam te pre video sigurno , pamtim lik (za razliku od imena), lolo

Није стрмопизд, ја сам одма уз пут овај што иде од града према Субјелу.

Ja znam jedno do jaja mesto, ono, jako veliko selo zaboravio sam kako se zove... Imaju par dobrih lokala, glavna karakteristika im je da su na vodi. I tu se skupi brdo seljaka i seljancica iz cele Srbije i tamo đuskaju i tuču se. Bio jednom, nije loše, neću više.

Bem ti ljeb....

Dodaj tu: Gavez, Grkljane, Doljane, Josje, Lukavac, Mala Vrbnica, Mackovac, Pozlata, Sebecevac, Suvaja (da da, jaja), Tekija, Savrane, Sanac, Sasilovac..

Oskrnavio si mi okolinu ošišanom latinicom, plus nisi spomenuo ŠOGOLJ. sram te bilo.

I Leprikonovo Štitare. :D

Cccc Još je da zaboravim :)

Каква су бре то места, јел ви то уопште пишете на српском?

Ne diraj nam Lazarevo carstvo će izginemo :) vidiš sta je čarapana na temi :)

Gavez, Grkljane, Doljane, Josje, Lukavac, Mala Vrbnica, Mackovac, Pozlata, Sebecevac, Suvaja (da da, jaja), Tekija, Savrane, Sanac, Sasilovac

Radevce,Jakovlje,Gredetin,Rosica, Zubovac, Vukanja, Ljupten, Ribare, Grevce, Zebica, Malo i Veliko Krušince, Mala Reka, Srndalje, Boljevac, Rlica, Zdravinje, Veliki Šiljegovac, Mali Šiljegovac, Gaglovo i Kapidžiju

Štitare

ŠOGOLJ

https://www.youtube.com/watch?v=JbqjhKp5Gtc