Prijava

quarry extra serija a westworld izgleda mi da ce da bude jedna od najmocnijih serija ikada, sad mi deluje bas misticno..

Evo, ja došao da kažem isto što i labokv za ove dve serije i da se zahvalim Blejku Grifinu pošto sam od njega video da je predlagao Quarry.

piki blajnders oko pola 11 bila na rts2 je l realno

gledao oz sve sezone, generalno jebe, vidi se početak dominacije hboa, ali kreću malo nebuloze ngde na pola i onda poslednju sezonu useru baš, kraj je šit realno. kris je jebač rip karim said

piki blajnders oko pola 11 bila na rts2 je l realno

Ide radnim danima, reklamirali. RTS 2 najjača televizija u Srbiji što se tiče filmova i serija. Nego niko ne gleda, nekako smo svi navikli da rendom preskačemo RTS.

video sam da proporučujete quarry, pa sam uzeo da pogledam, ali me je smorila, nisam odgledao ni prvu epizodu do kraja

Pogledaj ponovo, samo isključi emocije, možda ti se svidi.

kako to misliš da islljučim emocije?

Pa zar nemaš prekidač?

Odgledaj obavezno do kraja prvu epizodu, zahvalićeš mi kasnije. Da se ne lažemo, serija za sad nije vrhunska, ali ima potencijal da bude dobra.
Gledaj Bordvok impajr Benisijo, ako nisi gledao.
Moram da vidim već sutra da pogledam Westworld, vidim da je svi hvale.

kako te smorila prva brt, pa pilot je ubitačan

nije do serije do njega je.i meni nekiput kad me smara gledanje serija to posebno kad sam sit serija

kad sam sit serija

sit serija

Huljenje!!!!

pa ne znam jbg, nisam video neki potencijal. niti mi se sviđa priča, niti su mi likovi interesantni. SPOILER: gledao sam kad sahraniše ovog crnca i posle ono u kamenolomu mi se baš nije svidela scena tako da sam samo premotao kad ubije onog lika i to je to. videću

edit: e da, malo me smorilo i što sam video marla iz wire prvi put posle sto godina, i ubiše mučenika odmah

s druge strane, westworld mi se baš svideo, obećava dosta. nisam ništa gledao od true detectiva, tako da mi je ovo bila prva serija otad i ubo sam fino.

НЕМОЈ ДА НАГАЗИШ НА СПОЈЛЕР, ПРЕСКОЧИ.
ако вестворлд иде ка томе да све ове креације постану свесне свог (не)постојања, и упусте се у обрачун с "гостима" и творцима својим, нека иде у курац све. а иде ка томе. мада можда и то добро одраде, за сад ми се свиђа, само не бих волео неки баш прост завршетак серије, типа ми богови, ми направимо биће себи слично, оно нас изјебе после јер ни ми нисмо свемогући а ко нам јебе матер што смо хтели да се играмо бога. било би ми баш клише.

хехе, нема спојлера, моша.

више бих волео неки обрт типа да је ентони хопкинс направио и ове људе што сад раде за њега. е то би већ било нешто.

Фина пичка ова Рејчел Вуд

више бих волео неки обрт типа да је ентони хопкинс направио и ове људе што сад раде за њега. е то би већ било нешто.

сад кад мало поразмислим, допао би ми се овакав крај. типа, црнац (џефри рајт) се смори што не може да одради апдејт, хоће да елиминише неког од домаћина из парка, и онда му хопкинс каже: "што ти он смета, па он је више сличан теби него што мислиш да јесте" и пуф крај. ок нолане мењај крај сад јбг брт открио сам те.

aleks pa nisu pisali scenario za Westworld jebeni Dimitrije Vojnov i Danilo Bećković nego Jonathan jebeni Nolan i Lisa Nolan. Tako da..neće biti predvidivo svakako. Previše si simplifikovao tu teoriju jbg, uzmi baci se na reddit šta kažu o seriji, ima baš lepih teorija ali se svi slažu da je premalo prostora za neke lude teorije.

I da, planiram da odgledam ovih dana Westworld film iz 1973. Serija je rađena po uzoru na taj film, isto i vama predlažem, u suštini nema nikakvih spojlera, može se slobodno gledati.

e da, malo me smorilo i što sam video marla iz wire prvi put posle sto godina, i ubiše mučenika odmah

Ovo sam i ja prvo iskomentarisao. Jeb'o ih kurac, nisu morali baš odmah da ga roknu.
Inače, propustio si prejak kraj te prve epizode, zato bi valjalo da makar nju dovršiš. A za likove si u pravu 100%. Priča se još nije skroz formirala, ali što se likova tiče, kapiram da su se skoro svi pojavili do ove 5. epizode, a nisu nešto sjajni.
Pogledaj Bordvok k'o što sam ti rekao, sumnjam da ti se neće svideti.