Prijava

Prve dve sezone Homicida cista filozofija egzistencijalna, ostalo je tralala.

A Duce je ok, tek sada u 6 epizodi se razradjuje prava poenta serije.

Jel vi to pricate o homicide seriji sto dam gledao sa fazon 15 godina na tv

Hahaaha jel neko gledao homicide kakav bog goran92

горана92 смо на даклефилмовима добро запамтили као корисника који само окачи имдб линк филма који је погледао без икаквог коментара!

Pa dobro, nije ga on pogledao on ga je pronasao samo pa da vam ne ostane nepoznato da postoji taj film. Npr dopuna za somijevu listu svih filmova ikada.

YouCantHandleTheTruћ

горана92 смо на даклефилмовима добро запамтили као корисника који само окачи имдб линк филма који је погледао без икаквог коментара!

Zivojin Misic

Pa dobro, nije ga on pogledao on ga je pronasao samo pa da vam ne ostane nepoznato da postoji taj film. Npr dopuna za somijevu listu svih filmova ikada.

hahahah

Ali ovaj put brat goran nije samo okačio link za seriju, nego je i preporučio, što znači da mora da jebe po njegovim kriterijumima, u pitanju je neka serija The Wire

Hahah ljubazni jako ste, evo da vas još jedared počastim, sa ovih pet ratnih havera:

http://www.imdb.com/title/tt1883092

без икаквог коментара!

добро, ајде, не мораш да коментаришеш. бар реци да ли си одгледао или ниси.

Tek sad odgledah Sons of Anarchy, nije me interesovala tematika nimalo al jebe serija jako. Prve tri sezone čista poezija posle prećeraše sa bespotrebnim nasiljem i karanjem po zatvoru. Ako su mi sopranosi, vajr i bb desetke čiste ovo neka solidna devetka.

soa pa 256 mjesta praznih

Gorane92, ne da treba da gledaš Odeljenje za ubistva, nego treba da nađeš način za putovanje kroz vreme, odeš u period pre nego što si počeo da gledaš Žicu i pogledaš prvo Odeljenje, pa tek onda Žicu, jer se to tako radi, gluperdo glupa. (šalim se, nisi gluperda)

Apofise, ne znam da li znaš. https://vukajlija.com/forum/teme/52142?strana=4#post_3577733

Bilo mi idiotski kad fanovi gota kukaju za likom nekim baš ono jadno mi je to a bio sam sjeban načisto ceo dan kad sam gledao epizodu kad ubiju Opija crnci u zatvoru onom.

Hteli vi da priznate ili ne Got je najbolja serija ikad.
I Fargo

mozda posle Štrebera

odličan spojl fađo xd