Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. Mrzim matoru kurvu cigansku Poli skoro ko Skajler iz BB (Brejking beda ne Bajine Bašte xd). Odlična epizoda a u sledećoj se i Hardi pojavljuje nije ga bilo odavno.

  2. Добри Бугари. Знате ли хоће ли снимати још сезона или је крај вечерас?

  3. 3 epizoda peaky sporije krenula ali kakav kraj uh

  4. Mrzim matoru kurvu cigansku Poli skoro ko Skajler iz BB (Brejking beda ne Bajine Bašte xd). Odlična epizoda a u sledećoj se i Hardi pojavljuje nije ga bilo odavno.

    +32231312414
    A, Brodiju legla uloga samo tako

  5. Пребили Бугари. Надам се да није крај.

  6. I ne cudi me, prelosa serija. Jebem te Bajicu u picku

  7. 3 zarez 9 baš ocena kakva treba ni manje ni više

  8. U mojoj kuci se gleda ono sto je rts-u pa taman bilo i ovo govno. Jebem te zivote

  9. jebem ti radosa bajica vise..izlupajte keceve ovom sranju

  10. Ко ли пере лову преко племена Бајић?

    Ја не видим други разлог зашто они уопште снимају серије.

  11. Marko izracunao da su na Selo gori dobri 7 miliona evra

  12. http://www.imdb.com/title/tt5191110/

    Danas završila 2. sezona, obnovljeno za treću. Preporuka.

  13. http://www.imdb.com/title/tt5753856/ ova kakva je jel gleda neko?
    odgledao s03e01 gomore.tanko mi deluje

  14. Đesi iskopo gomoru i jel imaju ostale epizode?

  15. شرى بسبعين مليار ملاعبية بودورو فرضهم في المنتخب.شرى باشهار دليس متاعو التلفزة و حط جماعة الاحد الرياضي في الجيب..شرى الحكام في عشرة ماتشوات عشرة بينالتيات.هذا الكل على بطولة تسوى زوز ملاين و باش التاريخ يتكلم عليه..ايه باش يتكلم عليك انك ساقط و كلب و سارق

  16. Je l' to bosanski? ↑

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.