Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. Senke nad balkanom sam čuo da je dobra

  2. Labokv, Dark dobar je. Malo vuče na Stranger Things, ali ima potpuno svoj šmek. Svakako pogledaj.

  3. Stranger Things mi se ne đa. A tražim neki dobar saj faj ali da je umeren onako, ne tipa star wars pew pew pew BOOOM pew pew

    EDIT: Dark, kao delo germanske kinematografije, može da se goni u kurčinu što se mene tiče

  4. hvala labo legendo, samo na limeu i nisam tražio od sajtova koje koristim. Znači nema engleskog titla niđe, nema veze, spičiću celu sezonu za dan kad izađe.

  5. Šta ima da ovo ne valja imati na telefonu čisto za onako: https://www.youtube.com/watch?v=areYfycw71E

  6. Nikolas, nisam gledao, ne izgleda loše. Srećna slava!

  7. jebate bog u picku sta radi luka cangreta pa bude li scena sa njim plus tomi plus hardi pa jaja ce mi eksplodirati

  8. Može li ko da mi kaže na kraju koje sezone frenk andervud postaje predsednik u HoC, da li je druga ili treća, da ne guglam sad, ispojlovaću nešto sebi bezveze sig

    Stao sam letos a sad imam vremena da nastavim pa bih nastavio

    http://rs.n1info.com/a347062/Showbiz/Showbiz-vesti/Snimanje-poslednje-sezone-House-of-Cards.html

    I koje je ovo govno, dakle sad će verovatno u prvim minutima prve epizode nove sezone andervuda koji se ne vidi da ubije neki terorista, da mu padne helikopter itd i da kler preuzme funkciju (ako je živa još i ako se uključila u senatore, kažem, nisam pratio posle druge/treće sezone

  9. Zapravo sad kad sam ovo pitao očekujem da me namerno neko prejebe i kaže da je bio kraj treće ako je zapravo kraj druge sezone, potraziću ipak neku rekapitulaciju druge sezone da vidim da l' je tu

  10. SPOJLER ZA ONE KOJE NISU GLEDALU UOPSTE ALEKSKG TI MOZES

    na kraju prve potpredsednik a na kraju druge predsednik ja msm

  11. Ma pojeli govno isto ko mrtvi mr robot jebeni sinoc gledam prvu epizodu nove sezone i samo krece da baca scene tramp kad je izabran i zid kako se gradi i sere nesto izabrali smo da budemo glupi umesto pametni biramo kurac moj seru nesto kecinu cu da im zalepim i da batalim govna

  12. Pa tako nešto se i meni čini hvala batke

    Sećam se one scene kad stoji za predsedničkim astalom i kamera se udaljuje i on tu kao čuka prstenom o astal i kraj sezone, samo nisam znao koja je, večeras ću da nastavim pa da pređem na ove kultne koje sam propustio, wire, broadwalk empire reja donovana i pički blajnderse to je spisak solidan rekao bih

  13. Robot je čista sandersovština, meni milije reći malagurština. Ozbiljno govno od serije.

  14. ja sam peaky blinders dva puta pocinjao i batalio, mr.robota sam batalio odavno u zadnje vreme jedino mi serija senke nad balkanom drzi paznju

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.