Prijava

Samo Truc losije troluje od Maestra

Samo Truc losije troluje od Maestra

добро, ајде, морам да питам, пошто си реално највећа стеница на сајту и нећеш се зауставити. шта сам сад троловао, де објасни?

https://o2tv.rs/011daninoc/video.php

Šta je bre ovo koj kurac?! Serija, rijaliti, dokumentarac...
Al dobro, urbano je baš.

Kakva stenica sta si se uvredio.
Cak ni nema veze sa ovom temom nego videh te reko da napisem i to je to
Za tvoj minuli rad se ovo odnosi batke ne srdi se

нисам се увредио, то је као досадан као стеница пошто умеш да идеш тако за људима и да смараш. па сам питао да мало појасниш пошто нећеш стати (мада имам утисак да сам ово већ објаснио у питању, али ајде још једном). може митке да помисли да сам нешто сад троловао.

Kakva je to bosanska serija kad pozajmiš 90% glumaca iz Srbije ? Vrhunac bosanske kinematografije (Bosna kao jedinstvena država jednog naroda triju vera) je lud, zbunjen, normalan

Ne znam da to radim. Ako i jeste ciljano je na par autora od 300 000 k registrovanih. Rajder i još dva tri šta znam
Ti većinu vremena onako pišeš polušaljivo na granici xe xe da neko nov ovde nemeže da izvali da l si ozb il ne a tebe da neko pita možeš reći i da si ozb i da si se zajebavao
Osim na temi šaha tamo nisi jajarisao
Mada dobar si dečko, lepo se oblačiš i to

Kakav hladni rat vas dvojice

Samo se čeka ko će prvi da završi post sa "aj da se ne zameramo". Metiljavci. Ni sukobi na internetu više nisu što su bili

Ti većinu vremena onako pišeš polušaljivo na granici xe xe da neko nov ovde nemeže da izvali da l si ozb il ne a tebe da neko pita možeš reći i da si ozb i da si se zajebavao

хахаха, а јеботе, стварно сам се насмејао мало сад. пишем на граници озбиљности на форуму вукајлије и сад си зато узео да ме смараш тако с времена на време. сад се питам шта су ти осталих три-четири скривили да их дркаш исто тако. сад да неко тебе да узме да дрка, бохор лаже или преноси измишљене приче да би био занимљив на интернету, само бохор више лаже од иксипсилон и да ти тако ћилмовски убацује негде кад постујеш невезано за тему. нећу да објашњавам шта сам хтео којим постом да кажем, хоћу само да ти објасним колико је то педерски и непотребно, а не да расправљамо о стилу изражавања на форуму. неће нико сад променити како учествује овде, него дај да зајебемо то дркање на тај начин.

Truc samo zlo zeli misli da je pametniji i iznad nas pa pise ove saljivo podrugljive postove ingorisite ga

ти си ми драг и није ми свеједно то што сам прочитао.

Ja ti mozda nisam drag ali Armin u pravu je prijatelju

Dobro bre usraste sve k'o dva ovna na deblu 'ajde popusti malo

Dokopao sam se netflixa i mogu vam reći da jebe majke i sve preporuke za njega

Како функционише? Имам ја на тв-у, па ме интересују искуства, колико се плаћа, шта се ради, какав је квалитет и тако.

Имам али нисам активирао.

E pa ne znam na teveu kakav je ovaj moj j e drugi neki xd

Šalim se, ispod 1000 dinara mesečno, kad uđeš možeš da podeliš na nekoliko naloga da pet ljudi gleda svoje ma cela kuća da se veseli, kvalitet vrhunski, ne strimuje nego odma' k'o tv pušta, prevod engleski implementiran (house of cards sam probao), radi i na telefonu, može download ali samo za oflajn sate na netflix aplikaciji, ne i da se prenese na fleš i sl., jako solidna stvar

Oces da pustimo Izijema da te jebe ne razumem?