Prijava

Shomy, jesi saznao đe je Džesika Hajd xD

Kako ce znati ako se sakrila(hajd) SKECINA

Pa sad kad si rekao javno, svi će da je traže xD

Oce li biti donovana 6 sezona, dosao sam do pola pete od prilike, ti celtic znas dje vrag obitava znas to sig

Fargo - preLjep je

Нова сезона Црног огледала коначно излази за 2 дана, серем им се уста више

Dražo, nemerem dočekati Black Mirror

Treća sezona je bila meh kao parodija neka na prve dve. Prve dve su remek delo svaka epizoda.

Gomora treca sezona da li svidja vam se?

Jel iko ozbiljno shvatio ovog Raya Donovana? Prvu sezonu gledam iz 6 pauza, mamu mu jebem, a izgledalo je kao da će ići glat. Jel gledao neko i hoce li krenut šta interesantnije u narednim sezonama ili da se pravovremeno zaustavim?

Мени је било мало досадно у почетку касније ми је постало врхстра одлегах све сезоне иначе. Настави гледат

gomora sve gora jbg

Morali su da puste santa mariju dela salute uoči nemanjića. kako da prežvaćem sad, a uhvatio me neizdrž da pogledam.

Kakva je serija ubice moga oca 2? Cuo sam da je na top kanalu

Кад је следећа епизода Убица? Гледо сам само једну у другој сезони јел има нека премијера за нг?

Gledam poslednju epizodu prve sezone serije Fargo. Preluda je serija.

Inace samo prva sezona Farga i vrijedi. Bar po meni, ali ako želiš nastavi gledati i ostale. Ali ipak mislim da su Fargo i True Detective serije koje ne treba gledati nakon prve sezone da ne bi posumnjao u valjanost :)

Saake
Jel iko ozbiljno shvatio ovog Raya Donovana? Prvu sezonu gledam iz 6 pauza, mamu mu jebem, a izgledalo je kao da će ići glat. Jel gledao neko i hoce li krenut šta interesantnije u narednim sezonama ili da se pravovremeno zaustavim?

Gledaj dalje, znadem iz ličnog iskustva, dilema će iščezne za tili čas