Prijava

Izasao torrent Black mirror, 4ta sezona, ko ne zna.

Нека неки Целтиц ваннабе обавести кад излазиПанишер сизн 2

Uss Callister ...... 9/10
Arkangel......10/10
Crocodile......8/10
Hang the DJ..... 10/10
Metalhead...... 7/10
Black Museum......10/10

Gledao ja sa drustvom dok smo rakijali, saglasni smo bili svi da je tesko sranje. Koga bre oni drkaju, pa izbljuvci Radosa Bajica deset puta bolji od onoga.

jel gledao neko novu black mirror

pa izbljuvci Radosa Bajica deset puta bolji od onoga.

taj rad

btw odlican post arm :)))

Gledao sam prve tri epizode, prva vrh, druga i treca, onako, nista specijalno.

takve su im i ocene na imdb.3 imaju jake ocene 3 srednje.bolja izgleda treca sezona.

Капирам да сам Коштуница (и само помињање фразе "Коштуница" је коштуничаво), али тек сад одгледао Сенке над Балканом. Феноменална серија, почевши од продукције, преко глуме до приче.

Пре него што сад кренете да ми цитирате сличности са Пики Блајндерсима, обрнуо их два пута пре Сенки и сличности су минималне, сем у оним завршним кадровима који као решавају расплете, који су тотално прекопирани. Али ни Бландерси то нису измислили, само су га довели до (тренутног) савршенства.

Елем, коначно имамо серију која је на ХБО нивоу по свему.

Završih 4. sezonu crnog ogledala, uglavnom solidno, prve dve sezone su mi remek delo svaka epizoda, treća sezona mi je bila mlaka totalno, kao parodija neka ili jeftina emitacija prve dve sa izuzetkom možda jedne ili dve epizode koje su bile dobre. Ova sezona mi je negde između treće i prve dve.
Epizoda kad onaj lik iz brejking beda i farga što izgleda kao Met Dejmon propo i ugojio se zarobi hakera iz haus of kards i majku iz hau aj met jur madr u onu star trek igricu mi je bolja od oba ona star trek filma koja sam gledao do sad, samo da je malo kraća epizoda bila bi odlična imala je malo dosadnih momenata.
Epizoda koju je Džodi Foster režirala sa majkom koja špijunira ćerku koja se karindža sa onim padavičarom dilerom mi je bila odlična, jedina mana što ćerka deluje da ima 35 godina a ne 15.
Treća epizoda malo bolje od nekog rendom slešera. Niš spec.
Četvrta, sa Džonom Šelbijem i onom hot cigankom najbolja u sezoni po meni iako se plot twist izvali pre polovine epizode.
Peta epizoda golo govno, najgora u celoj seriji sig(sig), već viđeno sve milion puta u ejlijenima, predatorima, terminatorima kurcima jedino iole dobro kod te epizode je što je najkraća ubedljivo u sezoni.
Poslednja epizoda jako dobra mada nisam oduševljen toliko kao ceo intertnet manje više ali zanimljiva epizoda svakako.

која је на ХБО нивоу по свему.

Sem po glumi. Malo bolji kasting da je bio i bila bi cista 10tka. Ovako pola njih glumi za medalju, a pola sa retardirano zaostalim komicnim efektima ala Djuricko.

Bates Motel preporuka. Zadnja sezona izasla prosle godine i ima dobar završetak. Ako vam se gleda mali psihić sa Edipovim kompleksom, idealna preporuka.

izaslo jos 6ep gomore za trecu sezonu